Komentarze użytkownika voyager747, strona 2524
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
tęcza, lubimy :))
-
na niebie widać taki szum, podobnie mam przy skanach i pomyślałem, że to skan.
sorry, za pomyłkę :)
-
witaj, dzięki za plusa, pierwszy dla samolotu, jestem dumny :))
-
pamiętamy, o wiele więcej tego było, ale wcięło :(
-
to skan ?
-
:)) to jest układ kaczka :)
-
to właśnie przez awarię, sporo wcięło :(
-
już po pticach, zakończone.
-
technicznie skomplikowane, technologicznie zaawansowane, opływowe, fajnie malowane i zawsze jak takiego widzę, to myślę o czymś przyjemnym- wakacjach :)
-
są piękne i wożą nas w fajne miejsca :)
-
tęcza, lubimy :))
-
na niebie widać taki szum, podobnie mam przy skanach i pomyślałem, że to skan.
sorry, za pomyłkę :) -
witaj, dzięki za plusa, pierwszy dla samolotu, jestem dumny :))
-
pamiętamy, o wiele więcej tego było, ale wcięło :(
-
to skan ?
-
:)) to jest układ kaczka :)
-
to właśnie przez awarię, sporo wcięło :(
-
już po pticach, zakończone.
-
technicznie skomplikowane, technologicznie zaawansowane, opływowe, fajnie malowane i zawsze jak takiego widzę, to myślę o czymś przyjemnym- wakacjach :)
-
są piękne i wożą nas w fajne miejsca :)