Komentarze użytkownika voyager747, strona 2524

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 19:18)
    tęcza, lubimy :))
  2. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 19:16)
    na niebie widać taki szum, podobnie mam przy skanach i pomyślałem, że to skan.
    sorry, za pomyłkę :)
  3. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 19:15)
    witaj, dzięki za plusa, pierwszy dla samolotu, jestem dumny :))
  4. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 19:11)
    pamiętamy, o wiele więcej tego było, ale wcięło :(
  5. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 19:09)
    to skan ?
  6. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 19:06)
    :)) to jest układ kaczka :)
  7. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 19:05)
    to właśnie przez awarię, sporo wcięło :(
  8. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 19:04)
    już po pticach, zakończone.
  9. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 19:03)
    technicznie skomplikowane, technologicznie zaawansowane, opływowe, fajnie malowane i zawsze jak takiego widzę, to myślę o czymś przyjemnym- wakacjach :)
  10. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 18:56)
    są piękne i wożą nas w fajne miejsca :)