Komentarze użytkownika voyager747, strona 2525

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 18:50)
    już jej nie ma :(
  2. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 18:48)
    fajowe :)
  3. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 18:47)
    o... :))
  4. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 18:45)
    dzięki, zaleźliśmy daleko dzisiaj :) Chmurki były fajne :)
  5. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 18:43)
    to tzw. hm... kaczka :)
  6. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 18:42)
    :)) dzięki, to chyba najlepsze jakie mi wyszło dzisiaj :)
  7. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 18:41)
    Byłem ze znajomym umówiony, że jak będzie ładna pogoda, to jedziemy. On synowi obiecał i pojechaliśmy :)
  8. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 18:40)
    Witaj Kasiu, mieliśmy tu awarie i burzliwe dyskusje :)
  9. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 18:34)
    :) pisałem, że już nie mam fajnych zdjęć, a lotnisko blisko :))
    Dzięki
  10. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 18:06)
    dzięki leonka7 :)