Komentarze użytkownika voyager747, strona 2525
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
już jej nie ma :(
-
fajowe :)
-
o... :))
-
dzięki, zaleźliśmy daleko dzisiaj :) Chmurki były fajne :)
-
to tzw. hm... kaczka :)
-
:)) dzięki, to chyba najlepsze jakie mi wyszło dzisiaj :)
-
Byłem ze znajomym umówiony, że jak będzie ładna pogoda, to jedziemy. On synowi obiecał i pojechaliśmy :)
-
Witaj Kasiu, mieliśmy tu awarie i burzliwe dyskusje :)
-
:) pisałem, że już nie mam fajnych zdjęć, a lotnisko blisko :))
Dzięki
-
dzięki leonka7 :)
-
już jej nie ma :(
-
fajowe :)
-
o... :))
-
dzięki, zaleźliśmy daleko dzisiaj :) Chmurki były fajne :)
-
to tzw. hm... kaczka :)
-
:)) dzięki, to chyba najlepsze jakie mi wyszło dzisiaj :)
-
Byłem ze znajomym umówiony, że jak będzie ładna pogoda, to jedziemy. On synowi obiecał i pojechaliśmy :)
-
Witaj Kasiu, mieliśmy tu awarie i burzliwe dyskusje :)
-
:) pisałem, że już nie mam fajnych zdjęć, a lotnisko blisko :))
Dzięki -
dzięki leonka7 :)