Komentarze użytkownika voyager747, strona 2527
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
Jak byliśmy w Hiszpanii, to zawsze można było obejrzeć corridę w tv, oni chyba to na prawdę lubią. A torreadorzy to takie gwiazdy i ponoć zarabiają krocie.
-
Nigdy nie będzie tak, że pomnik, wieżowiec itp. będą się podobać wszystkim.
PKiN też się nie podoba wszystkim, a zdjęcie zgarnęło 20 plusów :))
-
dokładnie, tak samo dyskutowaliśmy o zdjęciach z Pakistanu i nikt się nie obraził.
-
ja też wiem :))
-
Ja tylko dorzucam od siebie, że też nie rozumiem tego, ale cóż, to już chyba wszyscy wiedzą:)
-
czekamy :)
-
e... to łatwe, wchodzisz na mapkę, pod spodem wpisujesz miasto, np. Praga, sprawdzasz, czy to jest ta Praga i jak ta, to klikasz ok. Na mapie powinien się pojawić zielony balonik, ot i cała filozofia.
Spróbuj !
-
A co z Twoją mapą? Jakaś taka dziewicza podejrzanie :)
-
najlepiej byłoby wcale nie chodzić do pracy :))
-
:))) wielki krab :)
-
Jak byliśmy w Hiszpanii, to zawsze można było obejrzeć corridę w tv, oni chyba to na prawdę lubią. A torreadorzy to takie gwiazdy i ponoć zarabiają krocie.
-
Nigdy nie będzie tak, że pomnik, wieżowiec itp. będą się podobać wszystkim.
PKiN też się nie podoba wszystkim, a zdjęcie zgarnęło 20 plusów :)) -
dokładnie, tak samo dyskutowaliśmy o zdjęciach z Pakistanu i nikt się nie obraził.
-
ja też wiem :))
-
Ja tylko dorzucam od siebie, że też nie rozumiem tego, ale cóż, to już chyba wszyscy wiedzą:)
-
czekamy :)
-
e... to łatwe, wchodzisz na mapkę, pod spodem wpisujesz miasto, np. Praga, sprawdzasz, czy to jest ta Praga i jak ta, to klikasz ok. Na mapie powinien się pojawić zielony balonik, ot i cała filozofia.
Spróbuj ! -
A co z Twoją mapą? Jakaś taka dziewicza podejrzanie :)
-
najlepiej byłoby wcale nie chodzić do pracy :))
-
:))) wielki krab :)