Komentarze użytkownika voyager747, strona 2527

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 12:44)
    Jak byliśmy w Hiszpanii, to zawsze można było obejrzeć corridę w tv, oni chyba to na prawdę lubią. A torreadorzy to takie gwiazdy i ponoć zarabiają krocie.
  2. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 12:39)
    Nigdy nie będzie tak, że pomnik, wieżowiec itp. będą się podobać wszystkim.
    PKiN też się nie podoba wszystkim, a zdjęcie zgarnęło 20 plusów :))
  3. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 12:22)
    dokładnie, tak samo dyskutowaliśmy o zdjęciach z Pakistanu i nikt się nie obraził.
  4. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 12:19)
    ja też wiem :))
  5. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 12:10)
    Ja tylko dorzucam od siebie, że też nie rozumiem tego, ale cóż, to już chyba wszyscy wiedzą:)
  6. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 12:04)
    czekamy :)
  7. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 11:59)
    e... to łatwe, wchodzisz na mapkę, pod spodem wpisujesz miasto, np. Praga, sprawdzasz, czy to jest ta Praga i jak ta, to klikasz ok. Na mapie powinien się pojawić zielony balonik, ot i cała filozofia.
    Spróbuj !
  8. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 11:46)
    A co z Twoją mapą? Jakaś taka dziewicza podejrzanie :)
  9. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 11:46)
    najlepiej byłoby wcale nie chodzić do pracy :))
  10. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 11:35)
    :))) wielki krab :)