Komentarze użytkownika voyager747, strona 2523

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 22:07)
    ale temperatury,t o tam takie sobie chyba :))
    My lubimy ciepełko :) No tak 25-30 stopni C, to jest dla mnie super.
  2. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 22:02)
    tamto zdjęcie, to wyjątkowe jest, bo jak trafić na takie chmury, słońce jeszcze się schowało ładnie i na odpowiedniej wysokości samolot, można długo na takie coś czekać :))
    Już tam pisałem, że tamto zdjęcie powinno być moje :)
    Muszę je kupić od manki :)
  3. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 21:37)
    ale moje były na 10000m, a manki nisko :)
  4. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 21:21)
    i to dwie :)) dzięki
  5. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 21:02)
    ten samolot należy do Lotniczego Pogotowia Ratunkowego
  6. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 21:01)
    po lewej, panocku, po lewej :)
    dzięki za plusiki na brzydala
  7. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 20:52)
    wolno się kręcą, bo już ląduje i nie ma potrzeby szybciej :))
  8. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 20:49)
    :))
  9. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 20:43)
    chodzi Ci Piotrze o EuroLot, cyz o LOT ?
  10. voyager747
    voyager747 (17.05.2009 19:18)
    super :)