Komentarze użytkownika voyager747, strona 2523
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
-
tamto zdjęcie, to wyjątkowe jest, bo jak trafić na takie chmury, słońce jeszcze się schowało ładnie i na odpowiedniej wysokości samolot, można długo na takie coś czekać :))
Już tam pisałem, że tamto zdjęcie powinno być moje :)
Muszę je kupić od manki :)
-
ale moje były na 10000m, a manki nisko :)
-
i to dwie :)) dzięki
-
ten samolot należy do Lotniczego Pogotowia Ratunkowego
-
po lewej, panocku, po lewej :)
dzięki za plusiki na brzydala
-
wolno się kręcą, bo już ląduje i nie ma potrzeby szybciej :))
-
:))
-
chodzi Ci Piotrze o EuroLot, cyz o LOT ?
-
super :)
-
tamto zdjęcie, to wyjątkowe jest, bo jak trafić na takie chmury, słońce jeszcze się schowało ładnie i na odpowiedniej wysokości samolot, można długo na takie coś czekać :))
Już tam pisałem, że tamto zdjęcie powinno być moje :)
Muszę je kupić od manki :) -
ale moje były na 10000m, a manki nisko :)
-
i to dwie :)) dzięki
-
ten samolot należy do Lotniczego Pogotowia Ratunkowego
-
po lewej, panocku, po lewej :)
dzięki za plusiki na brzydala -
wolno się kręcą, bo już ląduje i nie ma potrzeby szybciej :))
-
:))
-
chodzi Ci Piotrze o EuroLot, cyz o LOT ?
-
super :)
My lubimy ciepełko :) No tak 25-30 stopni C, to jest dla mnie super.