Komentarze użytkownika voyager747, strona 2506
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
no właśnie, nie działa od 19ej :(
-
a pamiętacie pierwsze polskie teledyski ?
-
Smoka tutaj mamy :)
-
a tu są tylko 3 słonie :)
-
Krzychu, działa Ci gg ?
-
u... ślinka cieknie :))
-
No ja myślę :) Cały czas Cię zachęcam i przekonuję do tych stalowych ptaków :))
-
nie zapomnij o przyprawach, ziołach itp. :)
-
:))) dzięki, delfiny mają miękki brzuch, tym bardziej musi uważać :)
-
Super, chcę znajomego wysłać, to zamiast opowiadać, wkleję mu linka do podróży :))
Kreta jest super, byliśmy 2 razy i to pewnie nie koniec.
Wklejaj, wklejaj, znajomy czeka :))
-
no właśnie, nie działa od 19ej :(
-
a pamiętacie pierwsze polskie teledyski ?
-
Smoka tutaj mamy :)
-
a tu są tylko 3 słonie :)
-
Krzychu, działa Ci gg ?
-
u... ślinka cieknie :))
-
No ja myślę :) Cały czas Cię zachęcam i przekonuję do tych stalowych ptaków :))
-
nie zapomnij o przyprawach, ziołach itp. :)
-
:))) dzięki, delfiny mają miękki brzuch, tym bardziej musi uważać :)
-
Super, chcę znajomego wysłać, to zamiast opowiadać, wkleję mu linka do podróży :))
Kreta jest super, byliśmy 2 razy i to pewnie nie koniec.
Wklejaj, wklejaj, znajomy czeka :))