Komentarze użytkownika voyager747, strona 2506

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (21.05.2009 23:15)
    no właśnie, nie działa od 19ej :(
  2. voyager747
    voyager747 (21.05.2009 23:13)
    a pamiętacie pierwsze polskie teledyski ?
  3. voyager747
    voyager747 (21.05.2009 23:12)
    Smoka tutaj mamy :)
  4. voyager747
    voyager747 (21.05.2009 23:10)
    a tu są tylko 3 słonie :)
  5. voyager747
    voyager747 (21.05.2009 23:08)
    Krzychu, działa Ci gg ?
  6. voyager747
    voyager747 (21.05.2009 23:08)
    u... ślinka cieknie :))
  7. voyager747
    voyager747 (21.05.2009 23:05)
    No ja myślę :) Cały czas Cię zachęcam i przekonuję do tych stalowych ptaków :))
  8. voyager747
    voyager747 (21.05.2009 23:03)
    nie zapomnij o przyprawach, ziołach itp. :)
  9. voyager747
    voyager747 (21.05.2009 22:51)
    :))) dzięki, delfiny mają miękki brzuch, tym bardziej musi uważać :)
  10. voyager747
    voyager747 (21.05.2009 22:18)
    Super, chcę znajomego wysłać, to zamiast opowiadać, wkleję mu linka do podróży :))
    Kreta jest super, byliśmy 2 razy i to pewnie nie koniec.
    Wklejaj, wklejaj, znajomy czeka :))