Komentarze użytkownika voyager747, strona 2504

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (22.05.2009 21:52)
    tu też nie ma komentarzy ? przecież tu dawno temu coś pisaliśmy, dziwne to :(
    Dzięki za plusy, wszystko zniknęło.
  2. voyager747
    voyager747 (22.05.2009 21:49)
    Jeśli masz czas i ochotę, to pozmieniaj te tytuły na jakieś takie bardziej dające się przeczytać :)
  3. voyager747
    voyager747 (22.05.2009 21:21)
    dokładnie, pod powieki, nad powieki :))
  4. voyager747
    voyager747 (22.05.2009 21:16)
    teraz są takie super kremy i różne pomady :))
  5. voyager747
    voyager747 (22.05.2009 21:13)
    może jakiś makijaż mały by pomógł :)
  6. voyager747
    voyager747 (22.05.2009 21:06)
    Hawaje są super, jedyna wada jak mi przychodzi do głowy, to odległość od nas :)
  7. voyager747
    voyager747 (22.05.2009 20:15)
    niestety, głupich ludzi nie brakuje :(
  8. voyager747
    voyager747 (22.05.2009 20:13)
    :)))
  9. voyager747
    voyager747 (22.05.2009 20:11)
    zęborek :))
  10. voyager747
    voyager747 (22.05.2009 20:09)
    samoloty nie uciekają i są większe :)