Komentarze użytkownika voyager747, strona 2505

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (22.05.2009 20:07)
    ale brzydki :))
  2. voyager747
    voyager747 (22.05.2009 20:03)
    Mój dach nie jest złoty, bo akurat nie było słońca :)
    city, z tego co pamiętam, to ten projekt chyba wygrał jakieś nagrody, to może aż takie straszne nie są :)
  3. voyager747
    voyager747 (22.05.2009 20:00)
    "moje " samoloty wycięło :( Dobrze, że pamiętacie :) Duże lubimy :)
  4. voyager747
    voyager747 (22.05.2009 1:38)
    to GIRjet Cargo
    Boeing 747-21AC/SCD
  5. voyager747
    voyager747 (22.05.2009 0:48)
    dzięki Sylwek :) Ty masz prawdziwe ptaki, a ja tylko takie stalowe :)
  6. voyager747
    voyager747 (22.05.2009 0:06)
    to niezłe :)
  7. voyager747
    voyager747 (21.05.2009 23:51)
    taka przyroda zawsze bardziej mi się podobała niż ta w ZOO
  8. voyager747
    voyager747 (21.05.2009 23:48)
    ja pamiętam to wszystko :))
  9. voyager747
    voyager747 (21.05.2009 23:38)
    ja jeszcze telefony dwa, tam tamy, sygnały dymne :))
  10. voyager747
    voyager747 (21.05.2009 23:16)
    reklamy to na 100 jakieś szampony: head and shoulders czy coś podobnego :)