Komentarze użytkownika voyager747, strona 2505
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
ale brzydki :))
-
Mój dach nie jest złoty, bo akurat nie było słońca :)
city, z tego co pamiętam, to ten projekt chyba wygrał jakieś nagrody, to może aż takie straszne nie są :)
-
"moje " samoloty wycięło :( Dobrze, że pamiętacie :) Duże lubimy :)
-
to GIRjet Cargo
Boeing 747-21AC/SCD
-
dzięki Sylwek :) Ty masz prawdziwe ptaki, a ja tylko takie stalowe :)
-
to niezłe :)
-
taka przyroda zawsze bardziej mi się podobała niż ta w ZOO
-
ja pamiętam to wszystko :))
-
ja jeszcze telefony dwa, tam tamy, sygnały dymne :))
-
reklamy to na 100 jakieś szampony: head and shoulders czy coś podobnego :)
-
ale brzydki :))
-
Mój dach nie jest złoty, bo akurat nie było słońca :)
city, z tego co pamiętam, to ten projekt chyba wygrał jakieś nagrody, to może aż takie straszne nie są :) -
"moje " samoloty wycięło :( Dobrze, że pamiętacie :) Duże lubimy :)
-
to GIRjet Cargo
Boeing 747-21AC/SCD -
dzięki Sylwek :) Ty masz prawdziwe ptaki, a ja tylko takie stalowe :)
-
to niezłe :)
-
taka przyroda zawsze bardziej mi się podobała niż ta w ZOO
-
ja pamiętam to wszystko :))
-
ja jeszcze telefony dwa, tam tamy, sygnały dymne :))
-
reklamy to na 100 jakieś szampony: head and shoulders czy coś podobnego :)