Komentarze użytkownika voyager747, strona 2507

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (21.05.2009 22:11)
    Renata, dzięki :)
  2. voyager747
    voyager747 (21.05.2009 21:55)
    Renata :) dzięki
  3. voyager747
    voyager747 (21.05.2009 21:55)
    wieżowców w Warszawie, USA, Dubaju, wszędzie :)
  4. voyager747
    voyager747 (21.05.2009 21:53)
    Oj sporo jest miejsc gdzie mnie nie było, a wybieram zwykle jakieś cieplejsze rejony, ciepłe może itp.
    Może kiedyś, kto wie ? :)
  5. voyager747
    voyager747 (21.05.2009 21:52)
    pasa nie widać za bardzo, ale widać terminal :)
  6. voyager747
    voyager747 (21.05.2009 21:51)
    Zawsze staram się złapać sam samolot, druty, płoty, drzewa itp. zwykle się wycina :)
    Dzięki.
  7. voyager747
    voyager747 (21.05.2009 21:49)
    może gdzieś do Szwecji, Iwonka lubi tamte rejony :) Mój znajomy ciągle tam z nimi lata :)
  8. voyager747
    voyager747 (21.05.2009 21:48)
    pewnie i różowiutki :)
    Wszystkim dziękuję za plusiki.
  9. voyager747
    voyager747 (21.05.2009 21:46)
    to tzw. "jumbojecik " :)) dzięki
  10. voyager747
    voyager747 (21.05.2009 21:45)
    tu są też kwiatki, chmurki, trawa :)) dzięki