Komentarze użytkownika voyager747, strona 2507
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
Renata, dzięki :)
-
Renata :) dzięki
-
wieżowców w Warszawie, USA, Dubaju, wszędzie :)
-
Oj sporo jest miejsc gdzie mnie nie było, a wybieram zwykle jakieś cieplejsze rejony, ciepłe może itp.
Może kiedyś, kto wie ? :)
-
pasa nie widać za bardzo, ale widać terminal :)
-
Zawsze staram się złapać sam samolot, druty, płoty, drzewa itp. zwykle się wycina :)
Dzięki.
-
może gdzieś do Szwecji, Iwonka lubi tamte rejony :) Mój znajomy ciągle tam z nimi lata :)
-
pewnie i różowiutki :)
Wszystkim dziękuję za plusiki.
-
to tzw. "jumbojecik " :)) dzięki
-
tu są też kwiatki, chmurki, trawa :)) dzięki
-
Renata, dzięki :)
-
Renata :) dzięki
-
wieżowców w Warszawie, USA, Dubaju, wszędzie :)
-
Oj sporo jest miejsc gdzie mnie nie było, a wybieram zwykle jakieś cieplejsze rejony, ciepłe może itp.
Może kiedyś, kto wie ? :) -
pasa nie widać za bardzo, ale widać terminal :)
-
Zawsze staram się złapać sam samolot, druty, płoty, drzewa itp. zwykle się wycina :)
Dzięki. -
może gdzieś do Szwecji, Iwonka lubi tamte rejony :) Mój znajomy ciągle tam z nimi lata :)
-
pewnie i różowiutki :)
Wszystkim dziękuję za plusiki.
-
to tzw. "jumbojecik " :)) dzięki
-
tu są też kwiatki, chmurki, trawa :)) dzięki