Komentarze użytkownika voyager747, strona 2508

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (21.05.2009 21:20)
    to jest łąka przy Al.Krakowskiej, to może :)
    dzięki za plusiki :)
  2. voyager747
    voyager747 (21.05.2009 21:18)
    będą nowe plusy :))
  3. voyager747
    voyager747 (21.05.2009 21:15)
    dobre :)
  4. voyager747
    voyager747 (21.05.2009 20:23)
    e... tam , widać prawie całe skrzydło :)
  5. voyager747
    voyager747 (21.05.2009 19:52)
    spoko :)
  6. voyager747
    voyager747 (21.05.2009 19:50)
    z 737 :)
  7. voyager747
    voyager747 (21.05.2009 19:50)
    dzięki, trochę poucinane :))
  8. voyager747
    voyager747 (21.05.2009 19:43)
    to jest samolot :)
  9. voyager747
    voyager747 (21.05.2009 19:41)
    na dysku się nie psują :)) dzięki
  10. voyager747
    voyager747 (21.05.2009 19:40)
    coś w tym jest :) Może Iwonka takim na próbę coś , tego.... :)) dzięki