Komentarze użytkownika voyager747, strona 2503
Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747
-
-
pomyślałem, że byłaś w Chinach :)
-
a nie lepiej pokręcić obiektywem, albo odejść dalej ? :)))))
-
a... i zdjęcia większe poprosimy :)
-
Po 20 euro za dzień, to nigdy nam się nie udało wynająć, zawsze drożej. Chociaż za pierwszym razem, to chyba jeszcze nie było euro :)
my byliśmy w czerwcu i we wrześniu, temperatury fajne wtedy.
-
Smok nie jest wtajemniczony :))
-
fajny, zabytkowy :)
-
tam waśnie surferzy śmigają, bo tam na północy są największe fale,
dzięki Krzychu :)
-
może jutro coś pstryknę nowego, jak pogoda pozwoli :)
Dzięki
-
a powinny ? :)) nie chcę zanudzać :)
-
pomyślałem, że byłaś w Chinach :)
-
a nie lepiej pokręcić obiektywem, albo odejść dalej ? :)))))
-
a... i zdjęcia większe poprosimy :)
-
Po 20 euro za dzień, to nigdy nam się nie udało wynająć, zawsze drożej. Chociaż za pierwszym razem, to chyba jeszcze nie było euro :)
my byliśmy w czerwcu i we wrześniu, temperatury fajne wtedy. -
Smok nie jest wtajemniczony :))
-
fajny, zabytkowy :)
-
tam waśnie surferzy śmigają, bo tam na północy są największe fale,
dzięki Krzychu :) -
może jutro coś pstryknę nowego, jak pogoda pozwoli :)
Dzięki -
a powinny ? :)) nie chcę zanudzać :)
Kuczaki i szaszłyki są pyszne :)
Poza tym lubię nasz Mokotów :)