Komentarze użytkownika voyager747, strona 2503

Przejdź do głównej strony użytkownika voyager747

  1. voyager747
    voyager747 (23.05.2009 0:50)
    Ja lubię na Saskiej Kępie taką starą knajpkę - Renesans, jeździmy tam już z 15 lat :)
    Kuczaki i szaszłyki są pyszne :)
    Poza tym lubię nasz Mokotów :)
  2. voyager747
    voyager747 (23.05.2009 0:04)
    pomyślałem, że byłaś w Chinach :)
  3. voyager747
    voyager747 (22.05.2009 23:49)
    a nie lepiej pokręcić obiektywem, albo odejść dalej ? :)))))
  4. voyager747
    voyager747 (22.05.2009 23:47)
    a... i zdjęcia większe poprosimy :)
  5. voyager747
    voyager747 (22.05.2009 23:46)
    Po 20 euro za dzień, to nigdy nam się nie udało wynająć, zawsze drożej. Chociaż za pierwszym razem, to chyba jeszcze nie było euro :)
    my byliśmy w czerwcu i we wrześniu, temperatury fajne wtedy.
  6. voyager747
    voyager747 (22.05.2009 23:17)
    Smok nie jest wtajemniczony :))
  7. voyager747
    voyager747 (22.05.2009 23:14)
    fajny, zabytkowy :)
  8. voyager747
    voyager747 (22.05.2009 22:30)
    tam waśnie surferzy śmigają, bo tam na północy są największe fale,
    dzięki Krzychu :)
  9. voyager747
    voyager747 (22.05.2009 22:29)
    może jutro coś pstryknę nowego, jak pogoda pozwoli :)
    Dzięki
  10. voyager747
    voyager747 (22.05.2009 22:09)
    a powinny ? :)) nie chcę zanudzać :)