Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1136

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. turysta1310
    turysta1310 (07.07.2011 18:54)
    Tak jak tan był......
  2. turysta1310
    turysta1310 (07.07.2011 18:46)
    40 lat temu.....
  3. turysta1310
    turysta1310 (07.07.2011 18:34)
    Zacznijcie od Olsztyna...
  4. turysta1310
    turysta1310 (07.07.2011 18:31)
    Nie oceniam - wojna czy pokój?
  5. turysta1310
    turysta1310 (07.07.2011 18:21)
    byłem tu kiedyś..??
  6. turysta1310
    turysta1310 (07.07.2011 18:20)
    Urodziłem i mieszkałem 20 km. od Oświęcimia.. byłem tu wielokrotnie..pamiętam....
  7. pt.janicki
    pt.janicki (07.07.2011 14:46)
    Dzięki Leszku za życzenia!
    Parę dni z kolumberowego, w ogóle internetowego, życia mi wypadło to i podziękowanie spóźnione. Postaram się poprawić!
  8. lmichorowski
    lmichorowski (05.07.2011 21:49)
    Dzięki! Myślę, że jest jednak piękniejszy i młodszy...
  9. turysta1310
    turysta1310 (05.07.2011 14:43)
    Dziękuję za pobyt na mojej Indonezji, za plusiki i komentarze do zdjęć. Także za pozytywną ocenę mojej podróży. Pozdrawiam Tadek
  10. lmichorowski
    lmichorowski (03.07.2011 22:42)
    Zgadzam się.