Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1137

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. mj1945
    mj1945 (03.07.2011 22:31)
    Serdecznie dziekuję za plusy dla zdjęć z rezerwatu Zingaro i plusa za całość.
  2. bartek_sleczka
    bartek_sleczka (02.07.2011 21:23)
    Leszku,
    dzięki za odwiedziny w Tajlandii.
    Pzdr/bARtek
  3. lmichorowski
    lmichorowski (30.06.2011 23:34)
    Obrazów jest zdecydowanie więcej na Rynku. W Barbakanie to chyba urzęduje ten jeden sprzedawca.
  4. lmichorowski
    lmichorowski (30.06.2011 23:32)
    Widać, że okienka upodobały sobie warszawskie gołębie.
  5. lmichorowski
    lmichorowski (30.06.2011 23:31)
    Faktycznie. Można poczuć ten klimat i zapomnieć, że całe warszawskie Stare Miasto to właściwie rekonstrukcja, gdyż w czasie i po Powstaniu w 1944 roku zostało praktycznie zrównane z ziemią.
  6. lmichorowski
    lmichorowski (30.06.2011 23:29)
    I to przy ulicy, zazwyczaj pełnej turystów.
  7. lmichorowski
    lmichorowski (30.06.2011 23:28)
    Trójmiasto ma wiele pięknych miejsc i klimatycznych zakątków.
  8. lmichorowski
    lmichorowski (30.06.2011 23:26)
    Dziękuję i serdecznie zapraszam do spaceru po innych miejscach Warszawy. Myślę, że dotychczasowa moja relacja nie jest jeszcze zamknięta. Jeszcze trochę (a nawet całkiem sporo zostało do pokazania). Pozdrawiam.
  9. lmichorowski
    lmichorowski (30.06.2011 23:16)
    Ja też mam sentyment do tego zdjęcia.
  10. lmichorowski
    lmichorowski (30.06.2011 23:16)
    Tu było ok. 2500 m n.p.m.