Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1135

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. babalena
    babalena (10.07.2011 22:17)
    zwiedziłam teraz pompeje , aż nogi mnie rozbolały
  2. babalena
    babalena (10.07.2011 22:14)
    tego portu wypływałam, było bardzo słonecznie
  3. karotka777
    karotka777 (10.07.2011 22:12)
    wygląda jak Dolina Śmierci
  4. babalena
    babalena (10.07.2011 22:12)
    będąc teraz na Etnie były chmury i bardzo zimno,oraz słaba widocznośc
  5. babalena
    babalena (10.07.2011 22:03)
    ja też zwiedzałam Wenecję w kwietniu tego roku ,a byłam już 3 razy ponieważ jest co zwiedzć
  6. pt.janicki
    pt.janicki (08.07.2011 10:53)
    ...widzę, że jest otwarte, tylko szkoda, że kilometrów sporo...
  7. pt.janicki
    pt.janicki (08.07.2011 10:52)
    ...ja też!
  8. lmichorowski
    lmichorowski (07.07.2011 19:44)
    Też nie oceniam...
  9. turysta1310
    turysta1310 (07.07.2011 18:56)
    Tak jak tan był......
  10. turysta1310
    turysta1310 (07.07.2011 18:55)
    Tak jak tan był......