Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1138
Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski
-
Warto wejść (lub wjechać) na dach i podziwiać te pinakle z bliska, mając na dodatek Mediolan jak na dloni i Alpy w tle.
-
W ogóle okolice Lago di Como są przepiękne. Miałem to szczęście, że mieszkałem w pobliżu prawie 2 lata.
-
O tak...
-
Piękna dolina
-
ładna fotografia
-
Ciekaw zdjęcie
-
Śliczna koronkowa robota.
-
Wysoko.
-
Bardzo fajne ujęcie
-
Cieszę się że trafiłam na ten portal i poznaję świat dzięki ciekawym podróżom o których, opisują pięknie ludzie którzy się tym pasjonują. Jeszcze raz dziękuję bo mogę sobie pooglądać miejsca w których byłam, jeżeli chodzi o Włochy. Z wielką przyjemnością czytam i oglądam zdjęcia z każdej podróży. Pozdrawiam.
-
Warto wejść (lub wjechać) na dach i podziwiać te pinakle z bliska, mając na dodatek Mediolan jak na dloni i Alpy w tle.
-
W ogóle okolice Lago di Como są przepiękne. Miałem to szczęście, że mieszkałem w pobliżu prawie 2 lata.
-
O tak...
-
Piękna dolina
-
ładna fotografia
-
Ciekaw zdjęcie
-
Śliczna koronkowa robota.
-
Wysoko.
-
Bardzo fajne ujęcie
-
Cieszę się że trafiłam na ten portal i poznaję świat dzięki ciekawym podróżom o których, opisują pięknie ludzie którzy się tym pasjonują. Jeszcze raz dziękuję bo mogę sobie pooglądać miejsca w których byłam, jeżeli chodzi o Włochy. Z wielką przyjemnością czytam i oglądam zdjęcia z każdej podróży. Pozdrawiam.