Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1138

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. lmichorowski
    lmichorowski (30.06.2011 23:10)
    Warto wejść (lub wjechać) na dach i podziwiać te pinakle z bliska, mając na dodatek Mediolan jak na dloni i Alpy w tle.
  2. lmichorowski
    lmichorowski (30.06.2011 23:08)
    W ogóle okolice Lago di Como są przepiękne. Miałem to szczęście, że mieszkałem w pobliżu prawie 2 lata.
  3. lmichorowski
    lmichorowski (30.06.2011 23:07)
    O tak...
  4. jadwiga1944
    jadwiga1944 (30.06.2011 22:33)
    Piękna dolina
  5. jadwiga1944
    jadwiga1944 (30.06.2011 21:31)
    ładna fotografia
  6. jadwiga1944
    jadwiga1944 (30.06.2011 21:15)
    Ciekaw zdjęcie
  7. jadwiga1944
    jadwiga1944 (30.06.2011 20:25)
    Śliczna koronkowa robota.
  8. jadwiga1944
    jadwiga1944 (30.06.2011 20:22)
    Wysoko.
  9. jadwiga1944
    jadwiga1944 (30.06.2011 20:21)
    Bardzo fajne ujęcie
  10. jadwiga1944
    jadwiga1944 (30.06.2011 20:07)
    Cieszę się że trafiłam na ten portal i poznaję świat dzięki ciekawym podróżom o których, opisują pięknie ludzie którzy się tym pasjonują. Jeszcze raz dziękuję bo mogę sobie pooglądać miejsca w których byłam, jeżeli chodzi o Włochy. Z wielką przyjemnością czytam i oglądam zdjęcia z każdej podróży. Pozdrawiam.