Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1134
Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski
-
To teraz czekamy na bitwę pod Grunwaldem.
-
a co to za wynalazek ?
-
Tyskie z Polski !
-
bardzo dziękuje za odwiedziny Pompeji i plusiki choć nie ma opisów.
-
Dziękuję za plusy dla San Vito lo Capo.Słoneczko mnie przypiekło ,choć miałem wrażenie jak by go nie było.
-
Leszek, dziękuję za pozytywy na "Świat w oczach Kolumberowiczów" :-). Odpowiadam późno, albowiem dziś z Jachranki powróciłem :-(. I gdyby nie smutna konieczność udania się jutro do pracy, to urżnąłbym się dziś( na smutno) ;-))
-
Leszku ja do Twojej Jordanii, nad Morze Martwe i we wszystkie inne islamskie zakątki będę wracała, bo mimo, że ja kobieta niezależna to jakoś mnie pod te meczety ciągnie; turystycznie oczywiście....;o)
-
Ja, niestety, nie byłem na Etnie. Miałem okazję jedynie objechać ją wokół.
-
Fakt. Z tym że Dolinę Śmierci miałem okazję zobaczyć kilkanaście lat później - w 2003 roku.
-
na Wezuwiuszu była jakieś 12 lat temu ,dobrze się wchodziło ale gorzej z chodziło
-
To teraz czekamy na bitwę pod Grunwaldem.
-
a co to za wynalazek ?
-
Tyskie z Polski !
-
bardzo dziękuje za odwiedziny Pompeji i plusiki choć nie ma opisów.
-
Dziękuję za plusy dla San Vito lo Capo.Słoneczko mnie przypiekło ,choć miałem wrażenie jak by go nie było.
-
Leszek, dziękuję za pozytywy na "Świat w oczach Kolumberowiczów" :-). Odpowiadam późno, albowiem dziś z Jachranki powróciłem :-(. I gdyby nie smutna konieczność udania się jutro do pracy, to urżnąłbym się dziś( na smutno) ;-))
-
Leszku ja do Twojej Jordanii, nad Morze Martwe i we wszystkie inne islamskie zakątki będę wracała, bo mimo, że ja kobieta niezależna to jakoś mnie pod te meczety ciągnie; turystycznie oczywiście....;o)
-
Ja, niestety, nie byłem na Etnie. Miałem okazję jedynie objechać ją wokół.
-
Fakt. Z tym że Dolinę Śmierci miałem okazję zobaczyć kilkanaście lat później - w 2003 roku.
-
na Wezuwiuszu była jakieś 12 lat temu ,dobrze się wchodziło ale gorzej z chodziło