Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1134

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. mj1945
    mj1945 (17.07.2011 21:33)
    To teraz czekamy na bitwę pod Grunwaldem.
  2. mj1945
    mj1945 (17.07.2011 21:28)
    a co to za wynalazek ?
  3. mj1945
    mj1945 (17.07.2011 21:27)
    Tyskie z Polski !
  4. babalena
    babalena (13.07.2011 20:54)
    bardzo dziękuje za odwiedziny Pompeji i plusiki choć nie ma opisów.
  5. mj1945
    mj1945 (12.07.2011 23:53)
    Dziękuję za plusy dla San Vito lo Capo.Słoneczko mnie przypiekło ,choć miałem wrażenie jak by go nie było.
  6. arnold.layne
    arnold.layne (11.07.2011 22:20)
    Leszek, dziękuję za pozytywy na "Świat w oczach Kolumberowiczów" :-). Odpowiadam późno, albowiem dziś z Jachranki powróciłem :-(. I gdyby nie smutna konieczność udania się jutro do pracy, to urżnąłbym się dziś( na smutno) ;-))
  7. aniachal
    aniachal (11.07.2011 21:44)
    Leszku ja do Twojej Jordanii, nad Morze Martwe i we wszystkie inne islamskie zakątki będę wracała, bo mimo, że ja kobieta niezależna to jakoś mnie pod te meczety ciągnie; turystycznie oczywiście....;o)
  8. lmichorowski
    lmichorowski (10.07.2011 22:30)
    Ja, niestety, nie byłem na Etnie. Miałem okazję jedynie objechać ją wokół.
  9. lmichorowski
    lmichorowski (10.07.2011 22:28)
    Fakt. Z tym że Dolinę Śmierci miałem okazję zobaczyć kilkanaście lat później - w 2003 roku.
  10. babalena
    babalena (10.07.2011 22:22)
    na Wezuwiuszu była jakieś 12 lat temu ,dobrze się wchodziło ale gorzej z chodziło