Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1133

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. pt.janicki
    pt.janicki (18.07.2011 23:17)
    ...po prognozę pogody?
  2. pt.janicki
    pt.janicki (18.07.2011 23:15)
    ...nie wchodzić w drogę!
  3. pt.janicki
    pt.janicki (18.07.2011 23:13)
    ...po i w trakcie instruktażu...
  4. pt.janicki
    pt.janicki (18.07.2011 23:12)
    ...naczynie w rękach brata krzyżackiego służyło do wzmacniania piwa?
  5. pt.janicki
    pt.janicki (18.07.2011 23:10)
    ...fortyfikacja gotowa do zdobywania...
  6. turysta1310
    turysta1310 (18.07.2011 17:46)
    Za wspólną wizytę na Jurze, plusy, komentarze i ocenę wycieczki..dzięki..Tadek
  7. ziutek7
    ziutek7 (17.07.2011 23:53)
    Dziękuję za plusy dla zdjęć z oliwskiego ZOO.
  8. lmichorowski
    lmichorowski (17.07.2011 22:15)
    To był jeden z trunków serwowanych na stoisku Wielkiej Konfraterni Zacnego Jadła, Napitku i Rękodzieła z miejscowości Parpary spod Sztumu. Piwo smakuje jak normalny porter. Jest zupełnie niezłe. Oprócz piwa serwowano także miody pitne, wina (owocowe), śliwowicę oraz smaczny chleb ze smalcem. W dniach 13-14 sierpnia br. w Parparach odbędzie się IV Jarmark Tradycyjnego Rękodzieła i Wiejskiego Jadła, w czasie którego przewidziane są m. innymi konkursy win swojskich, nalewek, pierogów. Więcej szczegółów można pewnie znaleźć na stronie www.konfraternia.org.
  9. mj1945
    mj1945 (17.07.2011 22:08)
    Widziałem,widziałem.
  10. lmichorowski
    lmichorowski (17.07.2011 22:02)
    Niestety, relacji z tegorocznej inscenizacji bitwy nie pokażę, gdyż nie byłem w tym roku pod Grunwaldem. Jedyne co mogę, to zaprosić na relację z wizyty na polach grunwaldzkich w ubiegłym roku, ale też - choć byliśmy tam dokładnie w 600-lecie bitwy, to sama inscenizacja wydarzenia miała miejsce nieco później. W każdym razie - tamte zdjęcia są dostępne w mojej podróży "Terra Lubavia". Polecam także relację Kunia z tego wydarzenia.