Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1131
Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski
-
Dziękuję za plusy dla podróży do Trapani.
-
Jeszcze tam nie byłem,ale muszę kiedyś zajrzeć.Pozdrawiam
-
Dobrze, że my żyjemy teraz w takich spokojnych czasach. Dzieje się wiele, ale przynajmniej nie mamy wojny.
-
Witam!
To w nawiązaniu do podróży pt.janickiego pt. Stonehenge: http://kolumber.pl/photos/show/place:31239/page:6 oraz http://kolumber.pl/photos/show/place:1775791/page:3#comment276557
Cóż... skomplikowane, ale aktualne :)
-
Wzgórek, obronny wałem i zwodzonym mostem,
Teraz broni się tylko pokrzywą i ostem.
(Adam Mickiewicz)
-
A u nas latem jest najlepiej
Dywanem w złocie zboże tańczy
I nasze słońce jest najlepsze
Choć u nas nie ma pomarańczy.
(T. Połczyński)
-
Dobar dan, Leszku :) miłej niedzieli :)
-
Leszku, w okolice Lubawy jeszcze nie raz się wybiorę w Twoim towarzystwie!
-
Ba, żeby chociaż na co drugim...
-
Wszystko na to wskazuje.
-
Dziękuję za plusy dla podróży do Trapani.
-
Jeszcze tam nie byłem,ale muszę kiedyś zajrzeć.Pozdrawiam
-
Dobrze, że my żyjemy teraz w takich spokojnych czasach. Dzieje się wiele, ale przynajmniej nie mamy wojny.
-
Witam!
To w nawiązaniu do podróży pt.janickiego pt. Stonehenge: http://kolumber.pl/photos/show/place:31239/page:6 oraz http://kolumber.pl/photos/show/place:1775791/page:3#comment276557
Cóż... skomplikowane, ale aktualne :)
-
Wzgórek, obronny wałem i zwodzonym mostem,
Teraz broni się tylko pokrzywą i ostem.
(Adam Mickiewicz) -
A u nas latem jest najlepiej
Dywanem w złocie zboże tańczy
I nasze słońce jest najlepsze
Choć u nas nie ma pomarańczy.
(T. Połczyński)
-
Dobar dan, Leszku :) miłej niedzieli :)
-
Leszku, w okolice Lubawy jeszcze nie raz się wybiorę w Twoim towarzystwie!
-
Ba, żeby chociaż na co drugim...
-
Wszystko na to wskazuje.