Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1132
Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski
-
...kamień węgielny?
-
...to nie na każdym grzybobraniu spotyka się piękne boginie leśne?
-
Dziękuję bardzo za spacerek po skansenie i cały wóz drabiniasty plusików :-). A dopiszę jeszcze tylko, że jadąc na Toruń i mieć wolne powiedzmy trzy godzinki żeby zatrzymać się na parkingu tuż za Sierpcem i pospacerować w wiejskich klimatach - naprawdę warto.
Pozdrawiam serdecznie :-)
-
Ja tez dziekuje :-) Odslon bedzie jeszcze co najmniej kilka - Lalibela no i poludnie kraju.
-
Zgadzam się Leszku z Twoją oceną Londynu. Ma wiele oblicz. Inne w City, inne w dzielnicach w drugiej i trzeciej strefie. No i wspaniałe parki. Cieszę się, że i moje przedstawienie Ci się spodobało! Z podziękowaniem!
-
Leszku, serdecznie dziekuje za Twoja bardzo mila wizyte w mojej Etiopii i goraco pozdrawiam :)
-
Mogło służyć, bowiem z tego naczynia serwował on śliwowicę.
-
Nie byłem w ubiegłym roku, więc trudno mi porównywać. W czasie tegorocznej wizyty nie zauważyłem, by odbiegała ona od normy podobnych spektakli. Co do zaplecza sanitarnego nie chcę się wypowiadać, bo nie musiałem z niego korzystać. Widziałem wprawdzie ustawione toy-toye, ale czy była to ilość wystarczająca? Nie wiem też, jak wyglądała możliwość umycia się. Parkingów rzeczywiście jest mało, ale nie mieliśmy żadnego problemu z zaparkowaniem tuż obok imprezy, więc może to co jest, wystarcza.
-
...bardzo dziękuję za wspólny spacer ...
-
Impreza wygląda zachęcająco,choć w ubieglym roku czytalem niepochlebne relacje uczestniczących w niej Białorusinów.Że bałagan,słaba organizacja,mizerne zaplecze sanitarne ,brak parkingów,itd.itp.
-
...kamień węgielny?
-
...to nie na każdym grzybobraniu spotyka się piękne boginie leśne?
-
Dziękuję bardzo za spacerek po skansenie i cały wóz drabiniasty plusików :-). A dopiszę jeszcze tylko, że jadąc na Toruń i mieć wolne powiedzmy trzy godzinki żeby zatrzymać się na parkingu tuż za Sierpcem i pospacerować w wiejskich klimatach - naprawdę warto.
Pozdrawiam serdecznie :-) -
Ja tez dziekuje :-) Odslon bedzie jeszcze co najmniej kilka - Lalibela no i poludnie kraju.
-
Zgadzam się Leszku z Twoją oceną Londynu. Ma wiele oblicz. Inne w City, inne w dzielnicach w drugiej i trzeciej strefie. No i wspaniałe parki. Cieszę się, że i moje przedstawienie Ci się spodobało! Z podziękowaniem!
-
Leszku, serdecznie dziekuje za Twoja bardzo mila wizyte w mojej Etiopii i goraco pozdrawiam :)
-
Mogło służyć, bowiem z tego naczynia serwował on śliwowicę.
-
Nie byłem w ubiegłym roku, więc trudno mi porównywać. W czasie tegorocznej wizyty nie zauważyłem, by odbiegała ona od normy podobnych spektakli. Co do zaplecza sanitarnego nie chcę się wypowiadać, bo nie musiałem z niego korzystać. Widziałem wprawdzie ustawione toy-toye, ale czy była to ilość wystarczająca? Nie wiem też, jak wyglądała możliwość umycia się. Parkingów rzeczywiście jest mało, ale nie mieliśmy żadnego problemu z zaparkowaniem tuż obok imprezy, więc może to co jest, wystarcza.
-
...bardzo dziękuję za wspólny spacer ...
-
Impreza wygląda zachęcająco,choć w ubieglym roku czytalem niepochlebne relacje uczestniczących w niej Białorusinów.Że bałagan,słaba organizacja,mizerne zaplecze sanitarne ,brak parkingów,itd.itp.