Otrzymane komentarze dla użytkownika lmichorowski, strona 1132

Przejdź do głównej strony użytkownika lmichorowski

  1. pt.janicki
    pt.janicki (21.07.2011 11:59)
    ...kamień węgielny?
  2. pt.janicki
    pt.janicki (21.07.2011 11:54)
    ...to nie na każdym grzybobraniu spotyka się piękne boginie leśne?
  3. czarmir1
    czarmir1 (20.07.2011 20:01)
    Dziękuję bardzo za spacerek po skansenie i cały wóz drabiniasty plusików :-). A dopiszę jeszcze tylko, że jadąc na Toruń i mieć wolne powiedzmy trzy godzinki żeby zatrzymać się na parkingu tuż za Sierpcem i pospacerować w wiejskich klimatach - naprawdę warto.
    Pozdrawiam serdecznie :-)
  4. mapew
    mapew (19.07.2011 22:55)
    Ja tez dziekuje :-) Odslon bedzie jeszcze co najmniej kilka - Lalibela no i poludnie kraju.
  5. pt.janicki
    pt.janicki (19.07.2011 22:00)
    Zgadzam się Leszku z Twoją oceną Londynu. Ma wiele oblicz. Inne w City, inne w dzielnicach w drugiej i trzeciej strefie. No i wspaniałe parki. Cieszę się, że i moje przedstawienie Ci się spodobało! Z podziękowaniem!
  6. mapew
    mapew (19.07.2011 21:46)
    Leszku, serdecznie dziekuje za Twoja bardzo mila wizyte w mojej Etiopii i goraco pozdrawiam :)
  7. lmichorowski
    lmichorowski (19.07.2011 20:46)
    Mogło służyć, bowiem z tego naczynia serwował on śliwowicę.
  8. lmichorowski
    lmichorowski (19.07.2011 20:42)
    Nie byłem w ubiegłym roku, więc trudno mi porównywać. W czasie tegorocznej wizyty nie zauważyłem, by odbiegała ona od normy podobnych spektakli. Co do zaplecza sanitarnego nie chcę się wypowiadać, bo nie musiałem z niego korzystać. Widziałem wprawdzie ustawione toy-toye, ale czy była to ilość wystarczająca? Nie wiem też, jak wyglądała możliwość umycia się. Parkingów rzeczywiście jest mało, ale nie mieliśmy żadnego problemu z zaparkowaniem tuż obok imprezy, więc może to co jest, wystarcza.
  9. irena2005n
    irena2005n (19.07.2011 16:34)
    ...bardzo dziękuję za wspólny spacer ...
  10. przedpole
    przedpole (19.07.2011 8:26)
    Impreza wygląda zachęcająco,choć w ubieglym roku czytalem niepochlebne relacje uczestniczących w niej Białorusinów.Że bałagan,słaba organizacja,mizerne zaplecze sanitarne ,brak parkingów,itd.itp.