Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 339
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
..zaraz ...będę...z wami...
-
...pięknie...
-
..to lubię...
-
Ale to piękne
-
...kolega z Komodo...
-
..ale spięcie....
-
..uwaga robią zdjęcia...powalczymy...
-
Przepiękne zdjęcie
-
Cudny taki :)
-
Tak. Uchodzi ona za jedna z najpiekniejszych drog na kontynencie...
-
..zaraz ...będę...z wami...
-
...pięknie...
-
..to lubię...
-
Ale to piękne
-
...kolega z Komodo...
-
..ale spięcie....
-
..uwaga robią zdjęcia...powalczymy...
-
Przepiękne zdjęcie
-
Cudny taki :)
-
Tak. Uchodzi ona za jedna z najpiekniejszych drog na kontynencie...