Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 339

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. turysta1310
    turysta1310 (14.08.2013 7:41)
    ..zaraz ...będę...z wami...
  2. turysta1310
    turysta1310 (14.08.2013 7:39)
    ...pięknie...
  3. turysta1310
    turysta1310 (14.08.2013 7:37)
    ..to lubię...
  4. turysta1310
    turysta1310 (14.08.2013 7:35)
    Ale to piękne
  5. turysta1310
    turysta1310 (14.08.2013 7:32)
    ...kolega z Komodo...
  6. turysta1310
    turysta1310 (14.08.2013 7:30)
    ..ale spięcie....
  7. turysta1310
    turysta1310 (14.08.2013 7:29)
    ..uwaga robią zdjęcia...powalczymy...
  8. turysta1310
    turysta1310 (14.08.2013 7:26)
    Przepiękne zdjęcie
  9. czadnik
    czadnik (13.08.2013 16:13)
    Cudny taki :)
  10. s.wawelski
    s.wawelski (13.08.2013 15:12)
    Tak. Uchodzi ona za jedna z najpiekniejszych drog na kontynencie...