Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 341

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. cairos
    cairos (13.08.2013 14:30)
    Chętnie bym spróbował.
  2. cairos
    cairos (13.08.2013 14:29)
    Te skały robią wrażenie.
  3. cairos
    cairos (13.08.2013 14:28)
    Niezły okaz.
  4. cairos
    cairos (13.08.2013 14:27)
    To już nie przelewki.
  5. cairos
    cairos (13.08.2013 14:24)
    Fantastyczne miejsce.
  6. cairos
    cairos (13.08.2013 14:23)
    Piękno natury świetnie pokazane.
  7. s.wawelski
    s.wawelski (13.08.2013 4:15)
    Tak, na tym polega jedna z różnic.
  8. s.wawelski
    s.wawelski (12.08.2013 17:47)
    Dr. Livingstone musial miec duzo wyobrazni, gdyz z poziomu ziemi jest niezwykle trudno ogarnąć cały wosdospad wzrokiem. Jego komentarz budzi we mnie szczery podziw...
  9. latyn20
    latyn20 (12.08.2013 17:43)
    "Widok tak piękny, że muszą się w niego wpatrywać aniołowie w locie" - miał powiedzieć o Wodospadach Wiktorii ich odkrywca, David Livingstone. Dziś nie trzeba być już aniołem, by ich piękno podziwiać w locie ;-)
  10. latyn20
    latyn20 (12.08.2013 15:48)
    ... w konkursie na szczery uśmiech żyrafa jednak zwycięża :-)