Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 337

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. cairos
    cairos (14.08.2013 17:32)
    W latach 70 tych "znafcy" przepowiadali z po 2000 roku słoni już nie będzie.
  2. cairos
    cairos (14.08.2013 17:31)
    Świetnie:m znowu pokazujesz moich pupili.
  3. cairos
    cairos (14.08.2013 17:30)
    Likaony to podobno wredne bestie i bezlitośni mordercy.
  4. cairos
    cairos (14.08.2013 17:28)
    Szczerze mówiąc, takiej zgrai bawołów bałbym się i to bardzo.
  5. s.wawelski
    s.wawelski (14.08.2013 17:25)
    Ale za to jakiez one są niezwykłe!!!
  6. cairos
    cairos (14.08.2013 17:25)
    Wspaniały.
  7. cairos
    cairos (14.08.2013 17:24)
    Urokliwe miejsce.
  8. cairos
    cairos (14.08.2013 17:23)
    Gracja, uroda, wdzięk, lekkość - wszystko to obce jest nosorożcom, ale i tak je lubię.
  9. cairos
    cairos (14.08.2013 17:22)
    Zacny widok.
  10. aniachal
    aniachal (14.08.2013 15:56)
    ale mina jej mówi chyba to co ja napisałam ;)