Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 338

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. aniachal
    aniachal (14.08.2013 15:54)
    Tomku, tu odpowiedź na Twoje pytanie o cel mojej podróży:
    http://kolumber.pl/g/147512-Kilka%20chwil%20w%20Doncaster
    ;)
  2. s.wawelski
    s.wawelski (14.08.2013 15:03)
    Bo piekny temat :-)
  3. s.wawelski
    s.wawelski (14.08.2013 15:01)
    Samica lamparta rozpoczyna samotne łowy...
  4. s.wawelski
    s.wawelski (14.08.2013 14:52)
    Powiem wiecej: kuzyn :-)
  5. s.wawelski
    s.wawelski (14.08.2013 14:51)
    Mowisz, ze scena byla ustawiana... :-)
  6. aniachal
    aniachal (14.08.2013 14:04)
    Cudnie........
  7. aniachal
    aniachal (14.08.2013 13:44)
    Piękne zdjęcie............
  8. aniachal
    aniachal (14.08.2013 13:44)
    Przepiękne! Nie miałam pojęcia o istnieniu takiego cuda!
  9. aniachal
    aniachal (14.08.2013 13:41)
    ....ale o co chodzi...?
  10. aniachal
    aniachal (14.08.2013 13:39)
    Wrócę, ale pewnie już wczesną jesienią..... naprawdę muszę się pakować ;( zostały mi dwa dni ;)