Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 340

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. s.wawelski
    s.wawelski (13.08.2013 15:10)
    De facto, Przylądek Dobrej Nadzieji nie jest najdalej na południe wysuniętym punktem Afryki... Natomiast sam półwysek przylądkowy jest dosć poszarpany i skalisty i to zdjęcie przedstawia jedną ze skalistych odnóg półwyspu, któta faktycznie jest juz niedaleko samego Przylądka.
  2. s.wawelski
    s.wawelski (13.08.2013 15:05)
    Dzieki :-)
  3. s.wawelski
    s.wawelski (13.08.2013 15:03)
    One tez w duzym stopniu decyduja o uroku miasta...
  4. s.wawelski
    s.wawelski (13.08.2013 15:01)
    Oj nie! Wyglądało to groźnie!
  5. irena2005n
    irena2005n (13.08.2013 14:56)
    szok....widok niesamowity...
  6. irena2005n
    irena2005n (13.08.2013 14:55)
    to się nazywa....potęga przyrody....
  7. cairos
    cairos (13.08.2013 14:36)
    Widzę pasemko asfaltu, a więc droga! Jazda taką szosą to musi być nie lada gratka.
  8. cairos
    cairos (13.08.2013 14:33)
    Aha! Tak to wygląda.
  9. cairos
    cairos (13.08.2013 14:32)
    Bardzo fajny kadr.
  10. cairos
    cairos (13.08.2013 14:31)
    Przezacny pejzaż