Komentarze użytkownika zfiesz, strona 510

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 0:33)
    cholera.. tak sobie myślę... te żaby to strasznie skomplikowane istoty... ciekawe... bardzo ciekawe...
  2. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 0:31)
    gdzie jest kuniu!!!!!!!!!!!:-) wołać kunia!!!! :-)
  3. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 0:30)
    hmm... kolejne dzisiejsze oświecenie... czyli co w trawie piszczy? przekradająca się żaba. popiskująca dla niepoznaki...
  4. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 0:21)
    oo! ja widzę, że prawie ziomek! ja z pasłęka, a biorąc pod uwagę, że tu jednak stolYca rządzi, do bartoszyc jak przez miedzę mam:-)
  5. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 0:18)
    cacy cacy... dobra żabcia:-)
  6. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 0:16)
    a tego nie przewidziałem... i nie uwierzyłem:-p
  7. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 0:13)
    nie wiem czemu, ale miałem przeczucie, że to właśnie napiszesz!:-)
  8. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 0:11)
    żaba na obcasach? hmmm...
  9. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 0:10)
    oki... jedną sprawę załatwiliśmy, a co z pozostałymi "soon'ami"?
  10. zfiesz
    zfiesz (09.07.2009 0:03)
    zmartwię cię... chyba nie bardzo... mało tego, przy ostatnim rozdziale może być nieco kontrowersyjne:-)