Komentarze użytkownika zfiesz, strona 510
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
cholera.. tak sobie myślę... te żaby to strasznie skomplikowane istoty... ciekawe... bardzo ciekawe...
-
gdzie jest kuniu!!!!!!!!!!!:-) wołać kunia!!!! :-)
-
hmm... kolejne dzisiejsze oświecenie... czyli co w trawie piszczy? przekradająca się żaba. popiskująca dla niepoznaki...
-
oo! ja widzę, że prawie ziomek! ja z pasłęka, a biorąc pod uwagę, że tu jednak stolYca rządzi, do bartoszyc jak przez miedzę mam:-)
-
cacy cacy... dobra żabcia:-)
-
a tego nie przewidziałem... i nie uwierzyłem:-p
-
nie wiem czemu, ale miałem przeczucie, że to właśnie napiszesz!:-)
-
żaba na obcasach? hmmm...
-
oki... jedną sprawę załatwiliśmy, a co z pozostałymi "soon'ami"?
-
zmartwię cię... chyba nie bardzo... mało tego, przy ostatnim rozdziale może być nieco kontrowersyjne:-)
-
cholera.. tak sobie myślę... te żaby to strasznie skomplikowane istoty... ciekawe... bardzo ciekawe...
-
gdzie jest kuniu!!!!!!!!!!!:-) wołać kunia!!!! :-)
-
hmm... kolejne dzisiejsze oświecenie... czyli co w trawie piszczy? przekradająca się żaba. popiskująca dla niepoznaki...
-
oo! ja widzę, że prawie ziomek! ja z pasłęka, a biorąc pod uwagę, że tu jednak stolYca rządzi, do bartoszyc jak przez miedzę mam:-)
-
cacy cacy... dobra żabcia:-)
-
a tego nie przewidziałem... i nie uwierzyłem:-p
-
nie wiem czemu, ale miałem przeczucie, że to właśnie napiszesz!:-)
-
żaba na obcasach? hmmm...
-
oki... jedną sprawę załatwiliśmy, a co z pozostałymi "soon'ami"?
-
zmartwię cię... chyba nie bardzo... mało tego, przy ostatnim rozdziale może być nieco kontrowersyjne:-)