Komentarze użytkownika zfiesz, strona 499

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (14.07.2009 20:55)
    wybacz piotrze, ale brown sugar (demerara) namiętnie używam do herbaty i mam się doskonale! patrzę na świat, jak przez różowe okulary...
  2. zfiesz
    zfiesz (13.07.2009 0:29)
    co ja ci zrobiłem smoku, że tak się nade mną pastwisz? no co? nie lubię cię już!:-p

    oczywiście żartuje... nie masz pojęcia jak chciałbym teraz być na twoim miejscu! san miguel! jak dla mnie jedno z piękniejszych miejsc na ziemi! rozumiem, że guanajuato i real de catorce macie już za sobą? a jeśli nie piwnica jaskółek, to może chociaż las pozas? no daj się namówić!;-)

    trzymajcie się ciepło i nie złapcie grypy! buen viaje!:-)
  3. zfiesz
    zfiesz (13.07.2009 0:24)
    kilka nowych punktów wyjaśniających co znajduje się na dawno wrzuconych fotkach i jeden głupi dowcip, więc podróż jak nowa:-) nadrobiłem zaległości!!!! (żabo: to się nazywa "wkrótce":-)

    p.s. a zdjęcia z manchesteru jak były kiepskie, tak są...
  4. zfiesz
    zfiesz (12.07.2009 22:03)
    od tych naleśników?:-)
  5. zfiesz
    zfiesz (12.07.2009 21:45)
    http://kolumber.pl/photos/show/32900 ...hmm:-)
  6. zfiesz
    zfiesz (11.07.2009 23:53)
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Radiostacja_gliwicka ...bardzo podobny:-p
  7. zfiesz
    zfiesz (11.07.2009 22:33)
    !hola magdo! jakoś umknął mi twój komentarz/pytanie odnośnie meksyku. nie wiem na ile poważnie pytasz, ale, niestety, ja chwilowo się nie wybieram. szczerze mówiąc nie mam pojęcia kiedy (i czy) uda mi się tam pojechać. plany życiowe lekko się pozmieniały...

    ale przecież masz swojego włocha, który w meksykańskim bałaganie będzie czuł się jak ryba w wodzie!

    w razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości, nie wahaj się pytać. o ile nie będzie na temat jukatanu - postaram się pomóc:-)
  8. zfiesz
    zfiesz (10.07.2009 18:10)
    ty wiesz... tego chyba wcześniej nie czytałem! plus za (niemal niepoliczalną) ilość przymiotników:-)
  9. zfiesz
    zfiesz (10.07.2009 17:04)
    naleśnika z twarogiem? :-)
  10. zfiesz
    zfiesz (10.07.2009 14:55)
    oczywiście! jeszcze tylko końcówka zdjęć do przejrzenia mi została, ale to kiedyś przy okazji:-) miło mi było z tobą podróżować:-)