Komentarze użytkownika zfiesz, strona 498

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (14.07.2009 23:19)
    śpiewa czy ziewa? (pierwszy z prawej)
  2. zfiesz
    zfiesz (14.07.2009 23:17)
    tak... diabeł tkwi w szczegółach:-)
  3. zfiesz
    zfiesz (14.07.2009 22:55)
    mało mi! poproszę o więcej!;-) (co się będę powtarzał za przedmówcami...)
  4. zfiesz
    zfiesz (14.07.2009 22:41)
    w tuli jakoś nigdy nie byłem... zawsze wybieraliśmy teotihuacan, bo tam mieszka rodzinka i na grilla można się wprosić.

    w queretaro mieliśmy za to straszny problem ze znalezieniem spania. trafiliśmy tam akurat w długi weekend z okazji święta rewolucji. sam rozumiesz... (tu masz cały 'szlak niepodległości': http://kolumber.pl/g/696-2000%20kilometr%C3%B3w%20Meksyku)

    a guanajuato... ech... tam chcę osiąść na emeryturze (poważnie!!!) w san miguel nie zapomnijcie wdrapać się na mirador. widok na miasto jest stamtąd powalający!

    czekam na dalsze info:-)
  5. zfiesz
    zfiesz (14.07.2009 22:35)
    takie jakieś... pindolowate lekko:-)
  6. zfiesz
    zfiesz (14.07.2009 22:21)
    no proszę, jak mnie sława rozgryzła! żem wstydliwy, to powszechnie znany fakt:-) a że się staram? jakich to ciekawych rzeczy można się na kolumberze dowiedzieć:-)
  7. zfiesz
    zfiesz (14.07.2009 22:18)
    jak dla mnie, podobnie do opony samochodowej... tzn, podejrzewam, że tak właśnie smakują opony:-) tylko te macki fajnie chrupią, jak są dobrze podsmażone:-)
  8. zfiesz
    zfiesz (14.07.2009 22:13)
    jakieś takie małe... taka ichnia jagnięcina, tudzież inna cielęcinka;-)
  9. zfiesz
    zfiesz (14.07.2009 22:09)
    fakt... dość paskudne:-)
  10. zfiesz
    zfiesz (14.07.2009 22:01)
    no tak... coś wspominałeś o wieku... :-p