Komentarze użytkownika zfiesz, strona 467

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (31.08.2009 23:25)
    no agnieszko, przyznam że bałem się już, że się obraziłaś czy coś. i nie chodzi o plusy broń boże! ale jakaś milcząca ostatnio jesteś... tak czy inaczej dzięki za 'rejestracyjne' plusy i zapraszam do ostatnich podróży po polsce. a będzie jeszcze więcej!;-)
  2. zfiesz
    zfiesz (31.08.2009 23:20)
    sylwq..do graffiti, podobnie jak do szyldów i tablic rejestracyjnych mam ogromną słabość. jeśli więc masz jeszcze jakieś w zanadrzu - dawaj śmiało:-)
  3. zfiesz
    zfiesz (31.08.2009 22:54)
    ...i jeszcze wierzy gdy twierdzi "ja?!?!?! nigdy bym ci tego nie zrobiła kochanie!!"

    a wizerunek na tablicy to indianin yaqui przebrany w strój jelenia i wykonujący jego taniec...
  4. zfiesz
    zfiesz (31.08.2009 22:46)
    rozumiem, że wsiadając do takiego auta (w tym wypadku to akurat autobus:-P) wszystko musi być w czerwieniach i pomarańczach, tak?:-)
  5. zfiesz
    zfiesz (31.08.2009 22:45)
    anegdota jest taka, że tak oznakowanymi, zadbanymi, klimatyzowanymi, itp... pojazdami jeżdżą po meksyku miłośnicy ładnych obrazków, a nie prawdziwego życia...
  6. zfiesz
    zfiesz (31.08.2009 22:43)
    z daleka robione! nie od dziś wiadomo, że taksiarze z miasta meksyk to szemrane towarzystwo. wolałem się nie zbliżać;-)
  7. zfiesz
    zfiesz (31.08.2009 22:42)
    ty zapewne wolałabyś tabliczki czekolady;-)
  8. zfiesz
    zfiesz (31.08.2009 22:40)
    w sensie, że owszem tak wygląda, ale i przykręcona do ciężarówki była (camión)
  9. zfiesz
    zfiesz (31.08.2009 22:39)
    pomidor dwa razy... zapisałem;-)
  10. zfiesz
    zfiesz (31.08.2009 22:38)
    salmita wszak 'dziwkę z piekła rodem' [cytat!!!] grała, więc grzecznie być nie może:-)