Komentarze użytkownika zfiesz, strona 469

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (31.08.2009 19:19)
    a z jakiej to okazji?
  2. zfiesz
    zfiesz (31.08.2009 19:18)
    to piramida któraś, ale jeszcze jej nie zidentyfikowałem...

    a rebel z okazji rocznicy więcej cierpliwości życzę. albo czasu więcej... nie wiem co woli....
  3. zfiesz
    zfiesz (31.08.2009 19:16)
    moim skromnym zdaniem pastele w ogóle modne być nie powinny! podobnie jak lata 80.!!!:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (31.08.2009 19:15)
    ano łamaga! może przegrzewa się w tym meksykańskim słońcu?

    a w drugiej sprawie... ja mam odwrotnie i przez tomi sie od NIEKTÓRYCH obrywa, że niby skąpię plusów:-p
  5. zfiesz
    zfiesz (31.08.2009 19:10)
    no to wujek spostrzegawczy! bez dwóch zdań! rebel gratulujemy wujka!;-)
  6. zfiesz
    zfiesz (31.08.2009 19:04)
    ważna rzecz odpowiednio dobrać auto do koloru blach;-)
  7. zfiesz
    zfiesz (31.08.2009 19:00)
    el angel que no puede volar... anioł, który nie potrafi latać. symbol miasta meksyk. stoi na kolumnie niepodległości przy jednej z głównych ulic miasta. przy każdym silniejszym trzęsieniu ziemi spada i się psuje, zamiast skorzystać ze skrzydeł;-)
  8. zfiesz
    zfiesz (31.08.2009 18:57)
    napis kojarzy mi się z coca-colą:-)
  9. zfiesz
    zfiesz (31.08.2009 18:55)
    cóż... nie zawsze może być kawior, nie?:-)
  10. zfiesz
    zfiesz (31.08.2009 18:48)
    ja generalnie nie śpiewam, bo to niebezpieczne;-) za to inne, znane ci skądinąd, talenty wokalne wykorzystuje w każdej wolnej chwili;-)