Komentarze użytkownika zfiesz, strona 469
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
a z jakiej to okazji?
-
to piramida któraś, ale jeszcze jej nie zidentyfikowałem...
a rebel z okazji rocznicy więcej cierpliwości życzę. albo czasu więcej... nie wiem co woli....
-
moim skromnym zdaniem pastele w ogóle modne być nie powinny! podobnie jak lata 80.!!!:-)
-
ano łamaga! może przegrzewa się w tym meksykańskim słońcu?
a w drugiej sprawie... ja mam odwrotnie i przez tomi sie od NIEKTÓRYCH obrywa, że niby skąpię plusów:-p
-
no to wujek spostrzegawczy! bez dwóch zdań! rebel gratulujemy wujka!;-)
-
ważna rzecz odpowiednio dobrać auto do koloru blach;-)
-
el angel que no puede volar... anioł, który nie potrafi latać. symbol miasta meksyk. stoi na kolumnie niepodległości przy jednej z głównych ulic miasta. przy każdym silniejszym trzęsieniu ziemi spada i się psuje, zamiast skorzystać ze skrzydeł;-)
-
napis kojarzy mi się z coca-colą:-)
-
cóż... nie zawsze może być kawior, nie?:-)
-
ja generalnie nie śpiewam, bo to niebezpieczne;-) za to inne, znane ci skądinąd, talenty wokalne wykorzystuje w każdej wolnej chwili;-)
-
a z jakiej to okazji?
-
to piramida któraś, ale jeszcze jej nie zidentyfikowałem...
a rebel z okazji rocznicy więcej cierpliwości życzę. albo czasu więcej... nie wiem co woli.... -
moim skromnym zdaniem pastele w ogóle modne być nie powinny! podobnie jak lata 80.!!!:-)
-
ano łamaga! może przegrzewa się w tym meksykańskim słońcu?
a w drugiej sprawie... ja mam odwrotnie i przez tomi sie od NIEKTÓRYCH obrywa, że niby skąpię plusów:-p -
no to wujek spostrzegawczy! bez dwóch zdań! rebel gratulujemy wujka!;-)
-
ważna rzecz odpowiednio dobrać auto do koloru blach;-)
-
el angel que no puede volar... anioł, który nie potrafi latać. symbol miasta meksyk. stoi na kolumnie niepodległości przy jednej z głównych ulic miasta. przy każdym silniejszym trzęsieniu ziemi spada i się psuje, zamiast skorzystać ze skrzydeł;-)
-
napis kojarzy mi się z coca-colą:-)
-
cóż... nie zawsze może być kawior, nie?:-)
-
ja generalnie nie śpiewam, bo to niebezpieczne;-) za to inne, znane ci skądinąd, talenty wokalne wykorzystuje w każdej wolnej chwili;-)