Komentarze użytkownika zfiesz, strona 468
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
ciekawe kiedy na mijaniu się nie skończy? hmm...
-
a jeden, po prawej, na słonecznej tarczy, tak się załamał, ze rzucił się w przepaść. ...czyli mamy la quebrade w acapulco, oprócz tego żaglówkę i marlina - symbole oblewającego stan pacyfiku. a do tego trochę historii, czyli kościół santa prisca w tasco. śliczna wizytówka:-)
-
w dowód koleżance nie zaglądałem. łapię żabie fragmenty i wyciągam wnioski... błędne jak widać;-p
-
que?:-)
-
ja skąpie? ja?!?! jak się ostatnio chciałem rozpędzić u rebel to się okazało, ze niemal wszystko już z rok temu zaplusiłem! dodałaby coś nowego, to i by człowiek rozwinął skrzydła. nie jak ten anioł:-) u ciebie żabciu, jakiś czas temu przechodziłem przez to samo. chyba trzeba zmienić regulamin kolumbera. po roku stare plusy przechodzą do archiwum i można dać nowe;-)
-
nie zauważyłem różnicy. ale skoro rebel tak mówi... a 'autowi' gratuluje drucika, taśmy i silnej woli!:-)
-
poszukam na tubie;-)
-
do 'błękitnej strzały' jak znalazł:-)
-
wstręt?:-) (ale żeby jasne było: o MODZIE tylko myślę!)
-
i?
-
ciekawe kiedy na mijaniu się nie skończy? hmm...
-
a jeden, po prawej, na słonecznej tarczy, tak się załamał, ze rzucił się w przepaść. ...czyli mamy la quebrade w acapulco, oprócz tego żaglówkę i marlina - symbole oblewającego stan pacyfiku. a do tego trochę historii, czyli kościół santa prisca w tasco. śliczna wizytówka:-)
-
w dowód koleżance nie zaglądałem. łapię żabie fragmenty i wyciągam wnioski... błędne jak widać;-p
-
que?:-)
-
ja skąpie? ja?!?! jak się ostatnio chciałem rozpędzić u rebel to się okazało, ze niemal wszystko już z rok temu zaplusiłem! dodałaby coś nowego, to i by człowiek rozwinął skrzydła. nie jak ten anioł:-) u ciebie żabciu, jakiś czas temu przechodziłem przez to samo. chyba trzeba zmienić regulamin kolumbera. po roku stare plusy przechodzą do archiwum i można dać nowe;-)
-
nie zauważyłem różnicy. ale skoro rebel tak mówi... a 'autowi' gratuluje drucika, taśmy i silnej woli!:-)
-
poszukam na tubie;-)
-
do 'błękitnej strzały' jak znalazł:-)
-
wstręt?:-) (ale żeby jasne było: o MODZIE tylko myślę!)
-
i?