Komentarze użytkownika zfiesz, strona 468

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (31.08.2009 22:37)
    ciekawe kiedy na mijaniu się nie skończy? hmm...
  2. zfiesz
    zfiesz (31.08.2009 22:36)
    a jeden, po prawej, na słonecznej tarczy, tak się załamał, ze rzucił się w przepaść. ...czyli mamy la quebrade w acapulco, oprócz tego żaglówkę i marlina - symbole oblewającego stan pacyfiku. a do tego trochę historii, czyli kościół santa prisca w tasco. śliczna wizytówka:-)
  3. zfiesz
    zfiesz (31.08.2009 22:32)
    w dowód koleżance nie zaglądałem. łapię żabie fragmenty i wyciągam wnioski... błędne jak widać;-p
  4. zfiesz
    zfiesz (31.08.2009 22:31)
    que?:-)
  5. zfiesz
    zfiesz (31.08.2009 22:10)
    ja skąpie? ja?!?! jak się ostatnio chciałem rozpędzić u rebel to się okazało, ze niemal wszystko już z rok temu zaplusiłem! dodałaby coś nowego, to i by człowiek rozwinął skrzydła. nie jak ten anioł:-) u ciebie żabciu, jakiś czas temu przechodziłem przez to samo. chyba trzeba zmienić regulamin kolumbera. po roku stare plusy przechodzą do archiwum i można dać nowe;-)
  6. zfiesz
    zfiesz (31.08.2009 19:24)
    nie zauważyłem różnicy. ale skoro rebel tak mówi... a 'autowi' gratuluje drucika, taśmy i silnej woli!:-)
  7. zfiesz
    zfiesz (31.08.2009 19:22)
    poszukam na tubie;-)
  8. zfiesz
    zfiesz (31.08.2009 19:21)
    do 'błękitnej strzały' jak znalazł:-)
  9. zfiesz
    zfiesz (31.08.2009 19:20)
    wstręt?:-) (ale żeby jasne było: o MODZIE tylko myślę!)
  10. zfiesz
    zfiesz (31.08.2009 19:19)
    i?