Komentarze użytkownika zfiesz, strona 466
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
-
mieliśmy, że tak powiem, ku temu środki, ale w takim miejscu chyba nie wypadałoby;-)
-
ale mimo wszystko wolę te drewniane... już niedługo kilka się pojawi:-)
-
jeśli widzicie tu czekoladę, znaczy ze przez kilka dni nie należy się z wami nie zgadzać:-)
-
wypraszam sobie! ja jeszcze z 70.!:-)
a gdybym kiedyś nie usłyszał "nie mam co na siebie włożyć", byłbym bardzo poważnie zaniepokojony!:-)
-
a co spożywasz o 'tej' godzinie?:-)
-
w sumie szkoda, bo niektóre to fajne furgony, a ja mam słabość do dużych aut:-)
-
jestem zbulwersowany!!!:-)
-
wcześniej jakoś nie rzuciły mi się w oko:-)
-
super pussy?!?!?!?! :-0
-
mieliśmy, że tak powiem, ku temu środki, ale w takim miejscu chyba nie wypadałoby;-)
-
ale mimo wszystko wolę te drewniane... już niedługo kilka się pojawi:-)
-
jeśli widzicie tu czekoladę, znaczy ze przez kilka dni nie należy się z wami nie zgadzać:-)
-
wypraszam sobie! ja jeszcze z 70.!:-)
a gdybym kiedyś nie usłyszał "nie mam co na siebie włożyć", byłbym bardzo poważnie zaniepokojony!:-) -
a co spożywasz o 'tej' godzinie?:-)
-
w sumie szkoda, bo niektóre to fajne furgony, a ja mam słabość do dużych aut:-)
-
jestem zbulwersowany!!!:-)
-
wcześniej jakoś nie rzuciły mi się w oko:-)
-
super pussy?!?!?!?! :-0
a relacja świetna!:-)