Komentarze użytkownika zfiesz, strona 466

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (01.09.2009 22:10)
    przyznaje, że w polskich górach (żadnych!) nigdy nie byłem, ale po przeczytaniu twojej relacji utwierdziłem się w przekonaniu, że nieprędko tam pojadę! dżyzas! jeśli ekstra miejsce zapewnia 'tylko' godzinę czekania na kolejką, to ile czeka się normalnie? i te tłumy w schroniskach! ja jestem stworzenie stadne - bez dwóch zdań, ale gdy myślę o górach, widzę dziką przyrodę, itp, gdzie ludzi spotyka się raz w tygodniu, a nie przeciska pomiędzy nimi. co innego plaża (dlatego właśnie plaż unikam jak ognia) czy duże miasto, ale góry... hmmm... posmutniało mi się...

    a relacja świetna!:-)
  2. zfiesz
    zfiesz (01.09.2009 21:04)
    mieliśmy, że tak powiem, ku temu środki, ale w takim miejscu chyba nie wypadałoby;-)
  3. zfiesz
    zfiesz (01.09.2009 21:03)
    ale mimo wszystko wolę te drewniane... już niedługo kilka się pojawi:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (01.09.2009 21:02)
    jeśli widzicie tu czekoladę, znaczy ze przez kilka dni nie należy się z wami nie zgadzać:-)
  5. zfiesz
    zfiesz (01.09.2009 21:00)
    wypraszam sobie! ja jeszcze z 70.!:-)

    a gdybym kiedyś nie usłyszał "nie mam co na siebie włożyć", byłbym bardzo poważnie zaniepokojony!:-)
  6. zfiesz
    zfiesz (01.09.2009 20:59)
    a co spożywasz o 'tej' godzinie?:-)
  7. zfiesz
    zfiesz (01.09.2009 20:51)
    w sumie szkoda, bo niektóre to fajne furgony, a ja mam słabość do dużych aut:-)
  8. zfiesz
    zfiesz (01.09.2009 20:50)
    jestem zbulwersowany!!!:-)
  9. zfiesz
    zfiesz (01.09.2009 14:06)
    wcześniej jakoś nie rzuciły mi się w oko:-)
  10. zfiesz
    zfiesz (01.09.2009 13:35)
    super pussy?!?!?!?! :-0