Komentarze użytkownika zfiesz, strona 458
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
dzięki dino:-) właśnie siedzę nad 'drewnianym białymstokiem'. trochę mniej widowiskowy niż ten sakralny, ale zdecydowanie bardziej uroczy...
-
bomba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)
-
ech... kiedyś będę się tam wspinał!:-)
-
tak własnie sie zastanawiam co smok chciał sfotografować?;-)
-
a my sobie odpuściliśmy...
-
z rodziną najlepiej na zdjęciu smoku! stara prawda się potwierdza:-)
-
http://www.youtube.com/watch?v=80vu-n8Iobo :-)
-
nie dziwota, ze wam nie zwiały;-)
-
no! rewelka!:-)
w przeciwieństwie do renaty, mnie brazylie ciągnie bardziej niż na przykład peru, boliwia czy chile. przy czym amazonka raczej średnio. salvador i rio, to moje marzenia! oczywiście mam zamiar je kiedyś spełnić.
temperatury... mam kumpla (z mojej wsi), który za połowicę wziął sobie brazylijkę (ale nie bardzo wiem skąd dokładnie). podczas jednego z pobytów u tesciów, chłopakowi wieczorem zachciało się wykąpać w basenie, więc nie zastanawiając się wskoczył się popluskać. jakież zdziwienie rysowało się na twarzach rodziny, która kuliła się opatulona w koce w domu przy kominku! a, według niego, było tak ze 25-30 stopni:-)
język... jak dla mnie, brazylijski portugalski jest NAJPIĘKNIEJ na świecie brzmiącym językiem. znam go oczywiście tylko z filmów (akurat nie telenoweli jak sława;-) i tylko dla brazylijskich (ok... jeszcze dla wszelkich hiszpańskojęzycznych) filmów robię wyjątek i wolę je oglądać z napisami. tylko po to, żeby posłuchać tego śpiewu. co zabawne, moją opinie podziela znajomy portugalczyk!:-)
tak czy inaczej... dobra robota smoku! biorę się za zdjęcia;-)
-
"Najwiekszym rarytasem byly dwa leniwce (mama z dzieckiem) wytropione wysoko na drzewie rosnacym nad rzeka" no osiągniecie nie lada! szczególnie w kontekście tego: "zwierzeta zobacza nas wczesniej niz my je i momentalnie znikna w gestwinie":-D
jadę dalej... :-) już mnie wciągnęło, jak amazońskie trzęsawiska;-)
-
dzięki dino:-) właśnie siedzę nad 'drewnianym białymstokiem'. trochę mniej widowiskowy niż ten sakralny, ale zdecydowanie bardziej uroczy...
-
bomba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)
-
ech... kiedyś będę się tam wspinał!:-)
-
tak własnie sie zastanawiam co smok chciał sfotografować?;-)
-
a my sobie odpuściliśmy...
-
z rodziną najlepiej na zdjęciu smoku! stara prawda się potwierdza:-)
-
http://www.youtube.com/watch?v=80vu-n8Iobo :-)
-
nie dziwota, ze wam nie zwiały;-)
-
no! rewelka!:-)
w przeciwieństwie do renaty, mnie brazylie ciągnie bardziej niż na przykład peru, boliwia czy chile. przy czym amazonka raczej średnio. salvador i rio, to moje marzenia! oczywiście mam zamiar je kiedyś spełnić.
temperatury... mam kumpla (z mojej wsi), który za połowicę wziął sobie brazylijkę (ale nie bardzo wiem skąd dokładnie). podczas jednego z pobytów u tesciów, chłopakowi wieczorem zachciało się wykąpać w basenie, więc nie zastanawiając się wskoczył się popluskać. jakież zdziwienie rysowało się na twarzach rodziny, która kuliła się opatulona w koce w domu przy kominku! a, według niego, było tak ze 25-30 stopni:-)
język... jak dla mnie, brazylijski portugalski jest NAJPIĘKNIEJ na świecie brzmiącym językiem. znam go oczywiście tylko z filmów (akurat nie telenoweli jak sława;-) i tylko dla brazylijskich (ok... jeszcze dla wszelkich hiszpańskojęzycznych) filmów robię wyjątek i wolę je oglądać z napisami. tylko po to, żeby posłuchać tego śpiewu. co zabawne, moją opinie podziela znajomy portugalczyk!:-)
tak czy inaczej... dobra robota smoku! biorę się za zdjęcia;-) -
"Najwiekszym rarytasem byly dwa leniwce (mama z dzieckiem) wytropione wysoko na drzewie rosnacym nad rzeka" no osiągniecie nie lada! szczególnie w kontekście tego: "zwierzeta zobacza nas wczesniej niz my je i momentalnie znikna w gestwinie":-D
jadę dalej... :-) już mnie wciągnęło, jak amazońskie trzęsawiska;-)