Komentarze użytkownika zfiesz, strona 457
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
akurat opowieść traktuję jako jedną ze słabszych, ale temat rzeczywiście strasznie mi się spodobał:-) wielkie dzięki za opinię maryś:-)
-
mamy mamy... i to pewnie znacznie więcej! tylko ciągle czekają na odkrycie...
-
tylko eternit i blacha ocynkowana z nowej baśni;-)
-
przyznaję, ta cerkiew to, moim zdaniem, najpiękniejszy przykład budownictwa sakralnego w białymstoku...
-
no w ich wieku, nikotynie to nawet ja mówiłem nie!:-)
słuszne spostrzeżenia co do brzdąców... może rzeczywiście wyrosną na porządnych obywateli?:-)
-
tak w ogóle, to pierwsze drewniane coś z milejczyc, to kościół a nie cerkiew:-p
[dokładnie kościół parafialny świętego stanisława zbudowany w 1740 roku, co jak na budowle drewnianą, szczególnie na naszych kresach, jest osiągnięciem]
-
tylko dwie?:-)
-
ja na ten przykład!:-p
-
tylko ta fontanna jakaś taka suchawa była... jak iguazu u smoka... może trzeba w porze deszczowej przyjechać?:-)
-
ostatnio Moja Pani stwierdziła, ze takie konturówki najlepiej mi wychodzą, a że zazwyczaj ma racje, chyba będę się tego trzymał;-)
-
akurat opowieść traktuję jako jedną ze słabszych, ale temat rzeczywiście strasznie mi się spodobał:-) wielkie dzięki za opinię maryś:-)
-
mamy mamy... i to pewnie znacznie więcej! tylko ciągle czekają na odkrycie...
-
tylko eternit i blacha ocynkowana z nowej baśni;-)
-
przyznaję, ta cerkiew to, moim zdaniem, najpiękniejszy przykład budownictwa sakralnego w białymstoku...
-
no w ich wieku, nikotynie to nawet ja mówiłem nie!:-)
słuszne spostrzeżenia co do brzdąców... może rzeczywiście wyrosną na porządnych obywateli?:-) -
tak w ogóle, to pierwsze drewniane coś z milejczyc, to kościół a nie cerkiew:-p
[dokładnie kościół parafialny świętego stanisława zbudowany w 1740 roku, co jak na budowle drewnianą, szczególnie na naszych kresach, jest osiągnięciem] -
tylko dwie?:-)
-
ja na ten przykład!:-p
-
tylko ta fontanna jakaś taka suchawa była... jak iguazu u smoka... może trzeba w porze deszczowej przyjechać?:-)
-
ostatnio Moja Pani stwierdziła, ze takie konturówki najlepiej mi wychodzą, a że zazwyczaj ma racje, chyba będę się tego trzymał;-)