Komentarze użytkownika zfiesz, strona 457

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (04.09.2009 15:17)
    akurat opowieść traktuję jako jedną ze słabszych, ale temat rzeczywiście strasznie mi się spodobał:-) wielkie dzięki za opinię maryś:-)
  2. zfiesz
    zfiesz (04.09.2009 15:15)
    mamy mamy... i to pewnie znacznie więcej! tylko ciągle czekają na odkrycie...
  3. zfiesz
    zfiesz (04.09.2009 15:14)
    tylko eternit i blacha ocynkowana z nowej baśni;-)
  4. zfiesz
    zfiesz (04.09.2009 15:13)
    przyznaję, ta cerkiew to, moim zdaniem, najpiękniejszy przykład budownictwa sakralnego w białymstoku...
  5. zfiesz
    zfiesz (04.09.2009 15:12)
    no w ich wieku, nikotynie to nawet ja mówiłem nie!:-)

    słuszne spostrzeżenia co do brzdąców... może rzeczywiście wyrosną na porządnych obywateli?:-)
  6. zfiesz
    zfiesz (03.09.2009 3:15)
    tak w ogóle, to pierwsze drewniane coś z milejczyc, to kościół a nie cerkiew:-p

    [dokładnie kościół parafialny świętego stanisława zbudowany w 1740 roku, co jak na budowle drewnianą, szczególnie na naszych kresach, jest osiągnięciem]
  7. zfiesz
    zfiesz (03.09.2009 1:47)
    tylko dwie?:-)
  8. zfiesz
    zfiesz (03.09.2009 1:21)
    ja na ten przykład!:-p
  9. zfiesz
    zfiesz (03.09.2009 0:41)
    tylko ta fontanna jakaś taka suchawa była... jak iguazu u smoka... może trzeba w porze deszczowej przyjechać?:-)
  10. zfiesz
    zfiesz (03.09.2009 0:40)
    ostatnio Moja Pani stwierdziła, ze takie konturówki najlepiej mi wychodzą, a że zazwyczaj ma racje, chyba będę się tego trzymał;-)