Komentarze użytkownika zfiesz, strona 460

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (02.09.2009 21:11)
    u mnie zostało...
  2. zfiesz
    zfiesz (02.09.2009 21:10)
    no to grlfrenda... mje tam wsjo rawno... byle byś czasem zaprosiła na parówki z wody:-)
  3. zfiesz
    zfiesz (02.09.2009 21:07)
    może pani się przestraszyła? albo była zauroczona moim wdziękiem? nie pamiętam którą opcje wybrałem przed wejściem;-)
  4. zfiesz
    zfiesz (02.09.2009 21:05)
    bo my z jakiejś polnej drogi do tykocina wjeżdżaliśmy i on tam właśnie stał:-)
  5. zfiesz
    zfiesz (02.09.2009 21:01)
    bo bynajmniej się nie kryłem:-)
  6. zfiesz
    zfiesz (02.09.2009 21:01)
    a to tam trzeba było płacić?:-)
  7. zfiesz
    zfiesz (02.09.2009 21:00)
    rozumiem, że i cerkiew i kombajn uwiecznione?:-)
  8. zfiesz
    zfiesz (02.09.2009 20:57)
    a czy ja wyglądam na kogoś kto boi się napisów na płocie? (o ile nie dotyczą wrednych psów:-)
  9. zfiesz
    zfiesz (02.09.2009 20:55)
    ja? se bojfrenda znajdź! połazisz trochę po puszczy, to może jelenia jakiegoś trafisz:-p
  10. zfiesz
    zfiesz (02.09.2009 20:53)
    szczegółów anatomicznych nie zapamiętałem;-)