Komentarze użytkownika zfiesz, strona 460
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
u mnie zostało...
-
no to grlfrenda... mje tam wsjo rawno... byle byś czasem zaprosiła na parówki z wody:-)
-
może pani się przestraszyła? albo była zauroczona moim wdziękiem? nie pamiętam którą opcje wybrałem przed wejściem;-)
-
bo my z jakiejś polnej drogi do tykocina wjeżdżaliśmy i on tam właśnie stał:-)
-
bo bynajmniej się nie kryłem:-)
-
a to tam trzeba było płacić?:-)
-
rozumiem, że i cerkiew i kombajn uwiecznione?:-)
-
a czy ja wyglądam na kogoś kto boi się napisów na płocie? (o ile nie dotyczą wrednych psów:-)
-
ja? se bojfrenda znajdź! połazisz trochę po puszczy, to może jelenia jakiegoś trafisz:-p
-
szczegółów anatomicznych nie zapamiętałem;-)
-
u mnie zostało...
-
no to grlfrenda... mje tam wsjo rawno... byle byś czasem zaprosiła na parówki z wody:-)
-
może pani się przestraszyła? albo była zauroczona moim wdziękiem? nie pamiętam którą opcje wybrałem przed wejściem;-)
-
bo my z jakiejś polnej drogi do tykocina wjeżdżaliśmy i on tam właśnie stał:-)
-
bo bynajmniej się nie kryłem:-)
-
a to tam trzeba było płacić?:-)
-
rozumiem, że i cerkiew i kombajn uwiecznione?:-)
-
a czy ja wyglądam na kogoś kto boi się napisów na płocie? (o ile nie dotyczą wrednych psów:-)
-
ja? se bojfrenda znajdź! połazisz trochę po puszczy, to może jelenia jakiegoś trafisz:-p
-
szczegółów anatomicznych nie zapamiętałem;-)