Komentarze użytkownika zfiesz, strona 456
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
ratusz ratuszem, ale jaki maluch!:-)
-
łzy w oczach ma...
-
"hospicjum dla kolejek"... :-(
-
cieszę się niezmiernie z twoich odwiedzin maryś!:-)
a tak w ogóle, to może zaglądaj tu częściej, co?:-)
-
oj punktujesz dziewczyno, punktujesz! :-)
-
lepszy łabędź na wodzie, czy gołąb na dachu?:-)
-
tylko deszczowa nie wtedy kiedy trzeba;-)
-
ale uwiecznione przed całkowitym upadkiem... taki właśnie, między innymi, był cel wycieczki...
-
ech...
-
duzinku... mamy kolną chętną! może właśnie znalazło się odpowiednie miejsce na "zlot północnych kolumberowiczów"?:-)
-
ratusz ratuszem, ale jaki maluch!:-)
-
łzy w oczach ma...
-
"hospicjum dla kolejek"... :-(
-
cieszę się niezmiernie z twoich odwiedzin maryś!:-)
a tak w ogóle, to może zaglądaj tu częściej, co?:-) -
oj punktujesz dziewczyno, punktujesz! :-)
-
lepszy łabędź na wodzie, czy gołąb na dachu?:-)
-
tylko deszczowa nie wtedy kiedy trzeba;-)
-
ale uwiecznione przed całkowitym upadkiem... taki właśnie, między innymi, był cel wycieczki...
-
ech...
-
duzinku... mamy kolną chętną! może właśnie znalazło się odpowiednie miejsce na "zlot północnych kolumberowiczów"?:-)