Komentarze użytkownika zfiesz, strona 456

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (04.09.2009 15:53)
    ratusz ratuszem, ale jaki maluch!:-)
  2. zfiesz
    zfiesz (04.09.2009 15:42)
    łzy w oczach ma...
  3. zfiesz
    zfiesz (04.09.2009 15:41)
    "hospicjum dla kolejek"... :-(
  4. zfiesz
    zfiesz (04.09.2009 15:35)
    cieszę się niezmiernie z twoich odwiedzin maryś!:-)

    a tak w ogóle, to może zaglądaj tu częściej, co?:-)
  5. zfiesz
    zfiesz (04.09.2009 15:31)
    oj punktujesz dziewczyno, punktujesz! :-)
  6. zfiesz
    zfiesz (04.09.2009 15:25)
    lepszy łabędź na wodzie, czy gołąb na dachu?:-)
  7. zfiesz
    zfiesz (04.09.2009 15:22)
    tylko deszczowa nie wtedy kiedy trzeba;-)
  8. zfiesz
    zfiesz (04.09.2009 15:22)
    ale uwiecznione przed całkowitym upadkiem... taki właśnie, między innymi, był cel wycieczki...
  9. zfiesz
    zfiesz (04.09.2009 15:20)
    ech...
  10. zfiesz
    zfiesz (04.09.2009 15:20)
    duzinku... mamy kolną chętną! może właśnie znalazło się odpowiednie miejsce na "zlot północnych kolumberowiczów"?:-)