Komentarze użytkownika zfiesz, strona 443

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (08.09.2009 1:47)
    żeby jechać na północ:-)
  2. zfiesz
    zfiesz (08.09.2009 1:42)
    to ten deszcz... nie przejmuj się;-)
  3. zfiesz
    zfiesz (08.09.2009 1:38)
    jakoś mnie nie przekonałaś;-)
  4. zfiesz
    zfiesz (08.09.2009 1:36)
    a gdzie ojciec, ja się pytam?!;-)
  5. zfiesz
    zfiesz (08.09.2009 1:35)
    w tak zwanym międzyczasie ewo:-) ja, na przykład, teraz nad jednym tekstem pracuję. zacząłem koło 18... do tej pory z sześć zdań popełniłem;-)
  6. zfiesz
    zfiesz (08.09.2009 1:34)
    :-)
  7. zfiesz
    zfiesz (08.09.2009 1:21)
    jeśli przejrzysz dokładnie mój magazyn, znajdziesz tam całą masę celtyków! ale nie krępuj się - wrzucaj!;-)
  8. zfiesz
    zfiesz (08.09.2009 1:17)
    nie ma takiej opcji - tego możesz dowiedzieć się tylko z powiadomień mejlowych...

    a radości będzie tym więcej, im więcej fotek i relacji (z naciskiem na relacje;-) wrzucisz:-)
  9. zfiesz
    zfiesz (08.09.2009 0:43)
    a to brzydki kontener!:-)
  10. zfiesz
    zfiesz (08.09.2009 0:22)
    eddie... hmmm... :-)