Komentarze użytkownika zfiesz, strona 443
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
żeby jechać na północ:-)
-
to ten deszcz... nie przejmuj się;-)
-
jakoś mnie nie przekonałaś;-)
-
a gdzie ojciec, ja się pytam?!;-)
-
w tak zwanym międzyczasie ewo:-) ja, na przykład, teraz nad jednym tekstem pracuję. zacząłem koło 18... do tej pory z sześć zdań popełniłem;-)
-
:-)
-
jeśli przejrzysz dokładnie mój magazyn, znajdziesz tam całą masę celtyków! ale nie krępuj się - wrzucaj!;-)
-
nie ma takiej opcji - tego możesz dowiedzieć się tylko z powiadomień mejlowych...
a radości będzie tym więcej, im więcej fotek i relacji (z naciskiem na relacje;-) wrzucisz:-)
-
a to brzydki kontener!:-)
-
eddie... hmmm... :-)
-
żeby jechać na północ:-)
-
to ten deszcz... nie przejmuj się;-)
-
jakoś mnie nie przekonałaś;-)
-
a gdzie ojciec, ja się pytam?!;-)
-
w tak zwanym międzyczasie ewo:-) ja, na przykład, teraz nad jednym tekstem pracuję. zacząłem koło 18... do tej pory z sześć zdań popełniłem;-)
-
:-)
-
jeśli przejrzysz dokładnie mój magazyn, znajdziesz tam całą masę celtyków! ale nie krępuj się - wrzucaj!;-)
-
nie ma takiej opcji - tego możesz dowiedzieć się tylko z powiadomień mejlowych...
a radości będzie tym więcej, im więcej fotek i relacji (z naciskiem na relacje;-) wrzucisz:-) -
a to brzydki kontener!:-)
-
eddie... hmmm... :-)