Komentarze użytkownika zfiesz, strona 436

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 21:54)
    no ktoś przecież musi!;-)
  2. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 21:53)
    a co powiesz na 'tomek 40 (jedyne) na koleinach wyjeżdżonych przez traktory? albo tak koło setki na drodze do nieistniejącego mostu w kruszewie?' ech... rodzina;-)
  3. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 21:52)
    że tak spytam... czym?:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 21:51)
    kto wie... może jak mnie nie zechcą na urzędach, to i do stolarni pójdę;-)
  5. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 21:40)
    ha ha ha! nie wiem... ale na pewno (!!!) ta chałupa stała pusta! zajedź, zapytaj, zakup... ;-)
  6. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 21:39)
    no wiesz... mamy zamiar w takiej chatce zamieszkać. nie wiem czy upiększymy, ale na pewno będziemy musieli ją usprawnić i lekko ucywilizować... życie...
  7. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 21:33)
    tu, muszę być przez chwile poważny, zgadzam się z tobą, bez względu na to którą opcję wybierzemy. prostota, ba!, kicz czasem, w tym szczerym wydaniu staje się bardzo przejmującą sztuką...
  8. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 21:32)
    tomek prowadził, a on nie zna tego pojęcia ("zwolnij":-)
  9. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 21:31)
    w końcu was pogonią:-)
  10. zfiesz
    zfiesz (09.09.2009 21:30)
    za delikatne dłonie mam rebeliantko;-)