Komentarze użytkownika zfiesz, strona 429
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
...z pajęczyną!:-)
-
tak... za smokiem... jeśli za miesiąc będę miał jakieś problemy z rozstaniem się z moją szczyptą chili, chyba będę zmuszony oddać je prawowitej właścicielce. za takie nominacje powinna być osobna kategoria!
a tak poza tym - dzięki:-)
żaba! nie rządź się! bo dla ciebie nie wystarczy!:-p
-
masz jakiś plan?:-)
-
o! ja mam tak samo piotrze... znaczy nie z Panią Janicką, ale z Moją Panią... widocznie kobiety wyróżniają kilka kategorii "cudownego zarośnięcia". dziwne...
-
ja tylko chciałbym nieśmiało zauważyć, że za podobne uwagi odnośnie "żywych skansenów", oberwało mi się od rebeliantki pouczeniem, że zamiast autentyczności, szukam... no właśnie... skansenu...
-
:-)
jakiż entuzjazm!:-)
-
znam, spotkałem się, dotykałem... ale, było nie było, pastuch tez grodzi... :-)
-
a to, zauważmy, jeszcze dodaje atrakcyjności!;-)
-
bardzo logiczne podejście piotrze... szkoda, że logika rzadko ma zastosowanie do polskich dróg;-)
-
albo że tapetę chciałem sobie na pulpit kompa zrobić:-)
-
...z pajęczyną!:-)
-
tak... za smokiem... jeśli za miesiąc będę miał jakieś problemy z rozstaniem się z moją szczyptą chili, chyba będę zmuszony oddać je prawowitej właścicielce. za takie nominacje powinna być osobna kategoria!
a tak poza tym - dzięki:-)
żaba! nie rządź się! bo dla ciebie nie wystarczy!:-p -
masz jakiś plan?:-)
-
o! ja mam tak samo piotrze... znaczy nie z Panią Janicką, ale z Moją Panią... widocznie kobiety wyróżniają kilka kategorii "cudownego zarośnięcia". dziwne...
-
ja tylko chciałbym nieśmiało zauważyć, że za podobne uwagi odnośnie "żywych skansenów", oberwało mi się od rebeliantki pouczeniem, że zamiast autentyczności, szukam... no właśnie... skansenu...
-
:-)
jakiż entuzjazm!:-) -
znam, spotkałem się, dotykałem... ale, było nie było, pastuch tez grodzi... :-)
-
a to, zauważmy, jeszcze dodaje atrakcyjności!;-)
-
bardzo logiczne podejście piotrze... szkoda, że logika rzadko ma zastosowanie do polskich dróg;-)
-
albo że tapetę chciałem sobie na pulpit kompa zrobić:-)