Komentarze użytkownika zfiesz, strona 429

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (16.09.2009 15:44)
    ...z pajęczyną!:-)
  2. zfiesz
    zfiesz (16.09.2009 15:33)
    tak... za smokiem... jeśli za miesiąc będę miał jakieś problemy z rozstaniem się z moją szczyptą chili, chyba będę zmuszony oddać je prawowitej właścicielce. za takie nominacje powinna być osobna kategoria!

    a tak poza tym - dzięki:-)

    żaba! nie rządź się! bo dla ciebie nie wystarczy!:-p
  3. zfiesz
    zfiesz (16.09.2009 15:29)
    masz jakiś plan?:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (16.09.2009 15:28)
    o! ja mam tak samo piotrze... znaczy nie z Panią Janicką, ale z Moją Panią... widocznie kobiety wyróżniają kilka kategorii "cudownego zarośnięcia". dziwne...
  5. zfiesz
    zfiesz (16.09.2009 15:26)
    ja tylko chciałbym nieśmiało zauważyć, że za podobne uwagi odnośnie "żywych skansenów", oberwało mi się od rebeliantki pouczeniem, że zamiast autentyczności, szukam... no właśnie... skansenu...
  6. zfiesz
    zfiesz (16.09.2009 15:24)
    :-)

    jakiż entuzjazm!:-)
  7. zfiesz
    zfiesz (16.09.2009 15:23)
    znam, spotkałem się, dotykałem... ale, było nie było, pastuch tez grodzi... :-)
  8. zfiesz
    zfiesz (16.09.2009 15:22)
    a to, zauważmy, jeszcze dodaje atrakcyjności!;-)
  9. zfiesz
    zfiesz (16.09.2009 15:21)
    bardzo logiczne podejście piotrze... szkoda, że logika rzadko ma zastosowanie do polskich dróg;-)
  10. zfiesz
    zfiesz (16.09.2009 15:19)
    albo że tapetę chciałem sobie na pulpit kompa zrobić:-)