Komentarze użytkownika zfiesz, strona 420

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (21.09.2009 0:17)
    bo wiesz... latynosi, z ich temperamentem, aż takich rogaczy z siebie zrobić nie dadzą;-)
  2. zfiesz
    zfiesz (21.09.2009 0:14)
    phi! nie zauważyłaś, ze to portal podróżniczy, a nie fotograficzny? jak dla mnie najfajniejsze w zdjęciu jest spojrzenie małej i to jak opiera stopę:-) nie wiem czy kadrowanie w tej kwestii cokolwiek by zmieniło:-)
  3. zfiesz
    zfiesz (21.09.2009 0:11)
    i właśnie dlatego preferuje wycieczki w trochę mniej uczęszczane miejsca. no i... bez czterdziestu współtowarzyszy:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (21.09.2009 0:10)
    ha! ja się skusiłem! nie powiem, że bez oporów, ale się skusiłem:-)
    wersja maxi: http://kolumber.pl/photos/show/25973
    i ich potomstwo: http://kolumber.pl/photos/show/25974 :-)
  5. zfiesz
    zfiesz (21.09.2009 0:09)
    porównania c.d.: http://kolumber.pl/photos/show/11325 :-)
  6. zfiesz
    zfiesz (21.09.2009 0:07)
    sorrki... ale skojarzenia mam oczywiste! http://kolumber.pl/photos/show/19417 :-)
  7. zfiesz
    zfiesz (21.09.2009 0:05)
    dla mnie rewelacja!
  8. zfiesz
    zfiesz (21.09.2009 0:04)
    chyba jakieś ukryte skrzydła się wysuwają!:-) przecież to silnik od jakiejś ciężarówki!;-)
  9. zfiesz
    zfiesz (21.09.2009 0:01)
    inne kraje... http://kolumber.pl/photos/show/20257 :-)
  10. zfiesz
    zfiesz (21.09.2009 0:00)
    inne kraje, podobne sytuacje: http://kolumber.pl/photos/show/19859 :-)