Komentarze użytkownika zfiesz, strona 419
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
no właśnie nie! tabasco, mimo że spędziłem tam kilka przemiłych dni, jakimś złośliwym zrządzeniem losu przegapiłem:-( ale jeszcze to nadrobię!:-)
-
edith.. wielkie dzięki za kolejne odwiedziny!:-)
-
no bardzo zacny avatarek! strasznie mi się podoba!:-) w wolnej chwili zapraszam do moich "relacji" z meksyku:-)
i witam na kolumberze:-)
-
plus z rozdzielnika smoku!:-) przeczytam jak znajdę chwilkę... tak koło czwartku. możesz być pewny, że będę sie czepiał:-)
-
no... bo akurat w papantli chłodniej troche... ale do "salonu stylisty" trochę mu brakuje;-)
nic to... uciekam... dobrejnocki:-)
-
hmm... chrupiące?:-)
-
nie dalej jak tydzień temu zakończyła się wojna z pewnym profesjonalistą... trochę niemiło było, ale czasem mądrzył się sensownie, więc może... może będziesz umiała mądrzyć się delikatniej;-)
-
a facet też może?:-)
-
a tu obaj mają radość!:-)
-
na tych się nie znam:-(
-
no właśnie nie! tabasco, mimo że spędziłem tam kilka przemiłych dni, jakimś złośliwym zrządzeniem losu przegapiłem:-( ale jeszcze to nadrobię!:-)
-
edith.. wielkie dzięki za kolejne odwiedziny!:-)
-
no bardzo zacny avatarek! strasznie mi się podoba!:-) w wolnej chwili zapraszam do moich "relacji" z meksyku:-)
i witam na kolumberze:-) -
plus z rozdzielnika smoku!:-) przeczytam jak znajdę chwilkę... tak koło czwartku. możesz być pewny, że będę sie czepiał:-)
-
no... bo akurat w papantli chłodniej troche... ale do "salonu stylisty" trochę mu brakuje;-)
nic to... uciekam... dobrejnocki:-) -
hmm... chrupiące?:-)
-
nie dalej jak tydzień temu zakończyła się wojna z pewnym profesjonalistą... trochę niemiło było, ale czasem mądrzył się sensownie, więc może... może będziesz umiała mądrzyć się delikatniej;-)
-
a facet też może?:-)
-
a tu obaj mają radość!:-)
-
na tych się nie znam:-(