Komentarze użytkownika zfiesz, strona 419

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (22.09.2009 21:35)
    no właśnie nie! tabasco, mimo że spędziłem tam kilka przemiłych dni, jakimś złośliwym zrządzeniem losu przegapiłem:-( ale jeszcze to nadrobię!:-)
  2. zfiesz
    zfiesz (22.09.2009 21:33)
    edith.. wielkie dzięki za kolejne odwiedziny!:-)
  3. zfiesz
    zfiesz (22.09.2009 21:13)
    no bardzo zacny avatarek! strasznie mi się podoba!:-) w wolnej chwili zapraszam do moich "relacji" z meksyku:-)

    i witam na kolumberze:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (22.09.2009 21:11)
    plus z rozdzielnika smoku!:-) przeczytam jak znajdę chwilkę... tak koło czwartku. możesz być pewny, że będę sie czepiał:-)
  5. zfiesz
    zfiesz (21.09.2009 0:46)
    no... bo akurat w papantli chłodniej troche... ale do "salonu stylisty" trochę mu brakuje;-)

    nic to... uciekam... dobrejnocki:-)
  6. zfiesz
    zfiesz (21.09.2009 0:43)
    hmm... chrupiące?:-)
  7. zfiesz
    zfiesz (21.09.2009 0:32)
    nie dalej jak tydzień temu zakończyła się wojna z pewnym profesjonalistą... trochę niemiło było, ale czasem mądrzył się sensownie, więc może... może będziesz umiała mądrzyć się delikatniej;-)
  8. zfiesz
    zfiesz (21.09.2009 0:26)
    a facet też może?:-)
  9. zfiesz
    zfiesz (21.09.2009 0:21)
    a tu obaj mają radość!:-)
  10. zfiesz
    zfiesz (21.09.2009 0:20)
    na tych się nie znam:-(