Komentarze użytkownika zfiesz, strona 421

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (20.09.2009 23:57)
    (za meczet:-)
  2. zfiesz
    zfiesz (20.09.2009 23:56)
    spora maszyna jak na taką łajbę! szkoda że silnika parowego nie zamontowali;-)
  3. zfiesz
    zfiesz (20.09.2009 23:54)
    przerażające!:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (20.09.2009 23:53)
    świetne... cóż mogę dodać?
  5. zfiesz
    zfiesz (20.09.2009 23:50)
    o! i taką azję (w sensie dalekiego wschodu) lubię - w cudzych, w dodatku fajnie napisanych, relacjach:-)
  6. zfiesz
    zfiesz (20.09.2009 23:47)
    co się odwlecze... :-)

    plany zaś nie wszystkie wrzucam na mapkę, bo za niebiesko się zrobi;-) musi być jakaś równowaga!:-)
  7. zfiesz
    zfiesz (20.09.2009 23:40)
    ja już to zrobiłem:-) i nie powiem, że to nie zasługa moniki:-) przynajmniej częściowo...
  8. zfiesz
    zfiesz (20.09.2009 23:33)
    ano! oby planem pozostawał jak najkrócej:-)
  9. zfiesz
    zfiesz (20.09.2009 23:31)
    takie "zapałkowe" ma dino z bieszczad;-)
  10. zfiesz
    zfiesz (20.09.2009 23:29)
    odrobinkę:-) bo wiało okropnie! i dopiero po obejrzeniu twojej fotki uświadomiłem sobie, że ściąłem dwa fantastyczne minarety:-( na usprawiedliwienie powiem tylko, że statek za szybko płynął;-)