Komentarze użytkownika zfiesz, strona 421
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
(za meczet:-)
-
spora maszyna jak na taką łajbę! szkoda że silnika parowego nie zamontowali;-)
-
przerażające!:-)
-
świetne... cóż mogę dodać?
-
o! i taką azję (w sensie dalekiego wschodu) lubię - w cudzych, w dodatku fajnie napisanych, relacjach:-)
-
co się odwlecze... :-)
plany zaś nie wszystkie wrzucam na mapkę, bo za niebiesko się zrobi;-) musi być jakaś równowaga!:-)
-
ja już to zrobiłem:-) i nie powiem, że to nie zasługa moniki:-) przynajmniej częściowo...
-
ano! oby planem pozostawał jak najkrócej:-)
-
takie "zapałkowe" ma dino z bieszczad;-)
-
odrobinkę:-) bo wiało okropnie! i dopiero po obejrzeniu twojej fotki uświadomiłem sobie, że ściąłem dwa fantastyczne minarety:-( na usprawiedliwienie powiem tylko, że statek za szybko płynął;-)
-
(za meczet:-)
-
spora maszyna jak na taką łajbę! szkoda że silnika parowego nie zamontowali;-)
-
przerażające!:-)
-
świetne... cóż mogę dodać?
-
o! i taką azję (w sensie dalekiego wschodu) lubię - w cudzych, w dodatku fajnie napisanych, relacjach:-)
-
co się odwlecze... :-)
plany zaś nie wszystkie wrzucam na mapkę, bo za niebiesko się zrobi;-) musi być jakaś równowaga!:-) -
ja już to zrobiłem:-) i nie powiem, że to nie zasługa moniki:-) przynajmniej częściowo...
-
ano! oby planem pozostawał jak najkrócej:-)
-
takie "zapałkowe" ma dino z bieszczad;-)
-
odrobinkę:-) bo wiało okropnie! i dopiero po obejrzeniu twojej fotki uświadomiłem sobie, że ściąłem dwa fantastyczne minarety:-( na usprawiedliwienie powiem tylko, że statek za szybko płynął;-)