Komentarze użytkownika zfiesz, strona 418

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (24.09.2009 0:12)
    bo to gazety i winyle sprzed kilkudziesięciu lat? może dlatego?:-)
  2. zfiesz
    zfiesz (24.09.2009 0:11)
    ja gdzieś między pierwszym a dziesiątym sobie odpuściłem... na dobre;-)
  3. zfiesz
    zfiesz (24.09.2009 0:10)
    hmmm... jakby to ująć... niechęć niektórych do symboli nie idzie w parze z niechęcią do metod stosowanych przez kryjące się za nimi reżimy... innymi słowy... dalszego ciągu nie będzie:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (24.09.2009 0:07)
    bez "s":-)
  5. zfiesz
    zfiesz (24.09.2009 0:06)
    ty weź mi tak nie mów, bo poczuję się zobowiązany i będę musiał napisać relację;-)
  6. zfiesz
    zfiesz (22.09.2009 21:46)
    za przedmówcami... witam, dziękuję i zapraszam ponownie:-)
  7. zfiesz
    zfiesz (22.09.2009 21:42)
    dzwonnicę ciągle budują (tzn budowali w połowie sierpnia 2009), a sama cerkiew... no nie będę się powtarzał:-) fantastycznie wygląda też w środku, ale bardzo niemili starsi panowie od wejścia informują o zakazie fotografowania:-(
  8. zfiesz
    zfiesz (22.09.2009 21:40)
    na pewno? bo coś mi nie gra;-)
  9. zfiesz
    zfiesz (22.09.2009 21:37)
    marto... wielkie dzięki za plusy na meksykańskie "blaszki" i zabawę w skojarzenia:-)
  10. zfiesz
    zfiesz (22.09.2009 21:36)
    tja... tej z janowa podlaskiego;-)