Komentarze użytkownika zfiesz, strona 418
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
bo to gazety i winyle sprzed kilkudziesięciu lat? może dlatego?:-)
-
ja gdzieś między pierwszym a dziesiątym sobie odpuściłem... na dobre;-)
-
hmmm... jakby to ująć... niechęć niektórych do symboli nie idzie w parze z niechęcią do metod stosowanych przez kryjące się za nimi reżimy... innymi słowy... dalszego ciągu nie będzie:-)
-
bez "s":-)
-
ty weź mi tak nie mów, bo poczuję się zobowiązany i będę musiał napisać relację;-)
-
za przedmówcami... witam, dziękuję i zapraszam ponownie:-)
-
dzwonnicę ciągle budują (tzn budowali w połowie sierpnia 2009), a sama cerkiew... no nie będę się powtarzał:-) fantastycznie wygląda też w środku, ale bardzo niemili starsi panowie od wejścia informują o zakazie fotografowania:-(
-
na pewno? bo coś mi nie gra;-)
-
marto... wielkie dzięki za plusy na meksykańskie "blaszki" i zabawę w skojarzenia:-)
-
tja... tej z janowa podlaskiego;-)
-
bo to gazety i winyle sprzed kilkudziesięciu lat? może dlatego?:-)
-
ja gdzieś między pierwszym a dziesiątym sobie odpuściłem... na dobre;-)
-
hmmm... jakby to ująć... niechęć niektórych do symboli nie idzie w parze z niechęcią do metod stosowanych przez kryjące się za nimi reżimy... innymi słowy... dalszego ciągu nie będzie:-)
-
bez "s":-)
-
ty weź mi tak nie mów, bo poczuję się zobowiązany i będę musiał napisać relację;-)
-
za przedmówcami... witam, dziękuję i zapraszam ponownie:-)
-
dzwonnicę ciągle budują (tzn budowali w połowie sierpnia 2009), a sama cerkiew... no nie będę się powtarzał:-) fantastycznie wygląda też w środku, ale bardzo niemili starsi panowie od wejścia informują o zakazie fotografowania:-(
-
na pewno? bo coś mi nie gra;-)
-
marto... wielkie dzięki za plusy na meksykańskie "blaszki" i zabawę w skojarzenia:-)
-
tja... tej z janowa podlaskiego;-)