Komentarze użytkownika zfiesz, strona 422

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (20.09.2009 23:26)
    a komuś daję radochę?:-)
  2. zfiesz
    zfiesz (20.09.2009 23:25)
    staram się!;-)
  3. zfiesz
    zfiesz (20.09.2009 23:24)
    a wiesz? mnie też korci żeby zajechać tam jeszcze raz;-)
  4. zfiesz
    zfiesz (20.09.2009 23:23)
    a to akurat sajderek a nie wino. ale kto wie... może "butelkowa zasada" obowiązuje ta sama;-)
  5. zfiesz
    zfiesz (20.09.2009 23:22)
    szkoda tylko, że niewiele widać;-)
  6. zfiesz
    zfiesz (20.09.2009 23:22)
    szczerze mówiąc, mam w głębokim poważaniu co inni (generalnie) o mnie myślą i mówią:-) coś się nie podoba? ich problem!:-p
  7. zfiesz
    zfiesz (20.09.2009 23:20)
    byłem już blisko... w st. david's na samym zachodnim "czubku" walii. stamtąd do sąsiadki ledwie rzut beretem. prawie widziałem!;-) ale... mam na zielonej wyspie kilku znajomych, więc kto wie... może pewnego dnia?:-)
  8. zfiesz
    zfiesz (20.09.2009 5:17)
    jakąś winorośl na ten garaż powinni puścić;-)
  9. zfiesz
    zfiesz (20.09.2009 5:13)
    uwielbiam! mimo że drogo i snobistycznie:-)
  10. zfiesz
    zfiesz (20.09.2009 5:12)
    mam dokładnie takie samo ujęcie:-) http://kolumber.pl/photos/show/56386 ...no prawie;-)