Komentarze użytkownika zfiesz, strona 422
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
a komuś daję radochę?:-)
-
staram się!;-)
-
a wiesz? mnie też korci żeby zajechać tam jeszcze raz;-)
-
a to akurat sajderek a nie wino. ale kto wie... może "butelkowa zasada" obowiązuje ta sama;-)
-
szkoda tylko, że niewiele widać;-)
-
szczerze mówiąc, mam w głębokim poważaniu co inni (generalnie) o mnie myślą i mówią:-) coś się nie podoba? ich problem!:-p
-
byłem już blisko... w st. david's na samym zachodnim "czubku" walii. stamtąd do sąsiadki ledwie rzut beretem. prawie widziałem!;-) ale... mam na zielonej wyspie kilku znajomych, więc kto wie... może pewnego dnia?:-)
-
jakąś winorośl na ten garaż powinni puścić;-)
-
uwielbiam! mimo że drogo i snobistycznie:-)
-
mam dokładnie takie samo ujęcie:-) http://kolumber.pl/photos/show/56386 ...no prawie;-)
-
a komuś daję radochę?:-)
-
staram się!;-)
-
a wiesz? mnie też korci żeby zajechać tam jeszcze raz;-)
-
a to akurat sajderek a nie wino. ale kto wie... może "butelkowa zasada" obowiązuje ta sama;-)
-
szkoda tylko, że niewiele widać;-)
-
szczerze mówiąc, mam w głębokim poważaniu co inni (generalnie) o mnie myślą i mówią:-) coś się nie podoba? ich problem!:-p
-
byłem już blisko... w st. david's na samym zachodnim "czubku" walii. stamtąd do sąsiadki ledwie rzut beretem. prawie widziałem!;-) ale... mam na zielonej wyspie kilku znajomych, więc kto wie... może pewnego dnia?:-)
-
jakąś winorośl na ten garaż powinni puścić;-)
-
uwielbiam! mimo że drogo i snobistycznie:-)
-
mam dokładnie takie samo ujęcie:-) http://kolumber.pl/photos/show/56386 ...no prawie;-)