Komentarze użytkownika zfiesz, strona 417

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (24.09.2009 21:27)
    koniec wylegiwania o 6:41 rano?!?!?! kobieto! toż to jeszcze większe barbarzyństwo niż iść spać bez kolacji!
  2. zfiesz
    zfiesz (24.09.2009 21:24)
    z suwalszczyzny do krakowa przez świsłoczany? hmmm... to strasznie nie po drodze!:-)
  3. zfiesz
    zfiesz (24.09.2009 20:46)
    ale to już na pewno skansen, prawda?
  4. zfiesz
    zfiesz (24.09.2009 20:34)
    łojoj! myślałem, że tylko mnie tam zagnało!:-) myliłem się... bywa... rzadko, ale jednak;-)
  5. zfiesz
    zfiesz (24.09.2009 20:29)
    właśnie miałem o to spytać:-)
  6. zfiesz
    zfiesz (24.09.2009 20:20)
    trochę inne ujęcie: http://kolumber.pl/photos/show/119027 :-)
  7. zfiesz
    zfiesz (24.09.2009 0:34)
    tylko uważaj w zaułkach ciudad vieja... tam czasem bywa nieprzyjemnie;-)

    p.s. zjadłem... było smaczne, w rzeczy samej;-)
  8. zfiesz
    zfiesz (24.09.2009 0:26)
    gigantitos;-)
  9. zfiesz
    zfiesz (24.09.2009 0:24)
    barbarzyństwem jest iść spać na głodniaka!;-) i niestety nie jestem na drugiej półkuli... ale ekstra godzinę mam;-)

    dobrejnocki... niech ci się montevideo przyśni!:-)
  10. zfiesz
    zfiesz (24.09.2009 0:15)
    teraz? teraz to ja smażę makaron! głodny jestem i nie duperele mi w głowie:-p

    wkrótce... ;-) (definicję "wkrótce" znajdziesz w komentarzach do tej podróży: http://kolumber.pl/g/18811-Biebrza%20z%20Podlasiem,%20jak%20Ma%C5%82gosia%20z%20Jasiem :-)