Komentarze użytkownika zfiesz, strona 417
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
koniec wylegiwania o 6:41 rano?!?!?! kobieto! toż to jeszcze większe barbarzyństwo niż iść spać bez kolacji!
-
z suwalszczyzny do krakowa przez świsłoczany? hmmm... to strasznie nie po drodze!:-)
-
ale to już na pewno skansen, prawda?
-
łojoj! myślałem, że tylko mnie tam zagnało!:-) myliłem się... bywa... rzadko, ale jednak;-)
-
właśnie miałem o to spytać:-)
-
trochę inne ujęcie: http://kolumber.pl/photos/show/119027 :-)
-
tylko uważaj w zaułkach ciudad vieja... tam czasem bywa nieprzyjemnie;-)
p.s. zjadłem... było smaczne, w rzeczy samej;-)
-
gigantitos;-)
-
barbarzyństwem jest iść spać na głodniaka!;-) i niestety nie jestem na drugiej półkuli... ale ekstra godzinę mam;-)
dobrejnocki... niech ci się montevideo przyśni!:-)
-
teraz? teraz to ja smażę makaron! głodny jestem i nie duperele mi w głowie:-p
wkrótce... ;-) (definicję "wkrótce" znajdziesz w komentarzach do tej podróży: http://kolumber.pl/g/18811-Biebrza%20z%20Podlasiem,%20jak%20Ma%C5%82gosia%20z%20Jasiem :-)
-
koniec wylegiwania o 6:41 rano?!?!?! kobieto! toż to jeszcze większe barbarzyństwo niż iść spać bez kolacji!
-
z suwalszczyzny do krakowa przez świsłoczany? hmmm... to strasznie nie po drodze!:-)
-
ale to już na pewno skansen, prawda?
-
łojoj! myślałem, że tylko mnie tam zagnało!:-) myliłem się... bywa... rzadko, ale jednak;-)
-
właśnie miałem o to spytać:-)
-
trochę inne ujęcie: http://kolumber.pl/photos/show/119027 :-)
-
tylko uważaj w zaułkach ciudad vieja... tam czasem bywa nieprzyjemnie;-)
p.s. zjadłem... było smaczne, w rzeczy samej;-) -
gigantitos;-)
-
barbarzyństwem jest iść spać na głodniaka!;-) i niestety nie jestem na drugiej półkuli... ale ekstra godzinę mam;-)
dobrejnocki... niech ci się montevideo przyśni!:-) -
teraz? teraz to ja smażę makaron! głodny jestem i nie duperele mi w głowie:-p
wkrótce... ;-) (definicję "wkrótce" znajdziesz w komentarzach do tej podróży: http://kolumber.pl/g/18811-Biebrza%20z%20Podlasiem,%20jak%20Ma%C5%82gosia%20z%20Jasiem :-)