Komentarze użytkownika zfiesz, strona 416
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
-
i tu się zgadzamy;-)
-
zdarza się. ale generalnie mam sporo płyt do słuchania:-)
a ty nie jesz?:-p
-
widzisz? i wcale nie muszę wstawać o szóstej, żeby wkrótce napisać relację;-)
w trójce zawsze wolałem wieczorną ramówkę;-)
-
tylko, ze tak powiem, od du*y strony... od frontu za mało miejsca:-(
-
aha... a brak czasu nie jest żadną wymówką!;-)
-
hmmm... czasem odwiedzamy teściową w białymstoku... rozumiesz... teściową;-) no i tak jakoś zawsze znajdzie się coś strasznie ciekawego do obejrzenia i trzeba tam pojechać;-)
żartuje... teoretycznie mam obcykane całe podlasie, teraz powoli staram się je oblecieć praktycznie. zapraszam do moich galerii i relacji;-)
-
było już kilka pomysłów na wspólne relacje. niestety padły, bo nie ma opcji dzielonego konta:-(
-
jakieś inne ciekawe przystanki były?
-
szkoda że nie można tagować zdjęć:-)
-
i tu się zgadzamy;-)
-
zdarza się. ale generalnie mam sporo płyt do słuchania:-)
a ty nie jesz?:-p -
widzisz? i wcale nie muszę wstawać o szóstej, żeby wkrótce napisać relację;-)
w trójce zawsze wolałem wieczorną ramówkę;-) -
tylko, ze tak powiem, od du*y strony... od frontu za mało miejsca:-(
-
aha... a brak czasu nie jest żadną wymówką!;-)
-
hmmm... czasem odwiedzamy teściową w białymstoku... rozumiesz... teściową;-) no i tak jakoś zawsze znajdzie się coś strasznie ciekawego do obejrzenia i trzeba tam pojechać;-)
żartuje... teoretycznie mam obcykane całe podlasie, teraz powoli staram się je oblecieć praktycznie. zapraszam do moich galerii i relacji;-) -
było już kilka pomysłów na wspólne relacje. niestety padły, bo nie ma opcji dzielonego konta:-(
-
jakieś inne ciekawe przystanki były?
-
szkoda że nie można tagować zdjęć:-)
a miejscówka rzeczywiście przyjemna:-)