Komentarze użytkownika zfiesz, strona 416

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (24.09.2009 23:07)
    co ty nie powiesz?!?! ja zmniejszyłem ponad dwa tysiące... i żyję;-) przyzwyczaisz się. choć, fakt, taka maszynka byłaby fajna. tyle ze wtedy pewnie zdjęć byłoby 28 razy tyle, bo zamiast wybierać ciekawsze, wszyscy wrzucali by jak leci...

    a miejscówka rzeczywiście przyjemna:-)
  2. zfiesz
    zfiesz (24.09.2009 23:04)
    i tu się zgadzamy;-)
  3. zfiesz
    zfiesz (24.09.2009 22:45)
    zdarza się. ale generalnie mam sporo płyt do słuchania:-)

    a ty nie jesz?:-p
  4. zfiesz
    zfiesz (24.09.2009 22:18)
    widzisz? i wcale nie muszę wstawać o szóstej, żeby wkrótce napisać relację;-)

    w trójce zawsze wolałem wieczorną ramówkę;-)
  5. zfiesz
    zfiesz (24.09.2009 22:17)
    tylko, ze tak powiem, od du*y strony... od frontu za mało miejsca:-(
  6. zfiesz
    zfiesz (24.09.2009 21:59)
    aha... a brak czasu nie jest żadną wymówką!;-)
  7. zfiesz
    zfiesz (24.09.2009 21:57)
    hmmm... czasem odwiedzamy teściową w białymstoku... rozumiesz... teściową;-) no i tak jakoś zawsze znajdzie się coś strasznie ciekawego do obejrzenia i trzeba tam pojechać;-)

    żartuje... teoretycznie mam obcykane całe podlasie, teraz powoli staram się je oblecieć praktycznie. zapraszam do moich galerii i relacji;-)
  8. zfiesz
    zfiesz (24.09.2009 21:47)
    było już kilka pomysłów na wspólne relacje. niestety padły, bo nie ma opcji dzielonego konta:-(
  9. zfiesz
    zfiesz (24.09.2009 21:34)
    jakieś inne ciekawe przystanki były?
  10. zfiesz
    zfiesz (24.09.2009 21:30)
    szkoda że nie można tagować zdjęć:-)