Komentarze użytkownika zfiesz, strona 414
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
widzę że tlaquepaque to nie tylko rękodzieło ludowe. nie mając czterdziestu dni musiałem wybierać - tequila, albo tlaquepaque. wybrałem tequilę:-)
-
jeszcze nie przerobili?:-) http://kolumber.pl/photos/show/46384
-
szkoda? hmmm... może jednak "na szczęście"?:-)
-
a zakaz fotografowania nadal obowiązuje? jak ja byłem pilnowali... choć mało skutecznie;-)
-
przyznam, że w samym muzeum czułem się dość nieswojo...
-
co ty smoku? to zwykła pseudoaztecka ozdóbka. taki uniwersalny strój "meksykańskich indian":-) huicholowie lubują się w koralikach. rzeźby ozdabiają natomiast setkami maleńkich kropeczek tworzących wzór.
-
w trochę innym świetle: http://kolumber.pl/photos/show/42785 :-)
-
ja to chyba gdzieś widziałem;-) http://kolumber.pl/photos/show/42986
-
chyba ta sama ulica: http://kolumber.pl/photos/show/15269 :-)
-
http://kolumber.pl/photos/show/15212 :-)
-
widzę że tlaquepaque to nie tylko rękodzieło ludowe. nie mając czterdziestu dni musiałem wybierać - tequila, albo tlaquepaque. wybrałem tequilę:-)
-
jeszcze nie przerobili?:-) http://kolumber.pl/photos/show/46384
-
szkoda? hmmm... może jednak "na szczęście"?:-)
-
a zakaz fotografowania nadal obowiązuje? jak ja byłem pilnowali... choć mało skutecznie;-)
-
przyznam, że w samym muzeum czułem się dość nieswojo...
-
co ty smoku? to zwykła pseudoaztecka ozdóbka. taki uniwersalny strój "meksykańskich indian":-) huicholowie lubują się w koralikach. rzeźby ozdabiają natomiast setkami maleńkich kropeczek tworzących wzór.
-
w trochę innym świetle: http://kolumber.pl/photos/show/42785 :-)
-
ja to chyba gdzieś widziałem;-) http://kolumber.pl/photos/show/42986
-
chyba ta sama ulica: http://kolumber.pl/photos/show/15269 :-)
-
http://kolumber.pl/photos/show/15212 :-)