Komentarze użytkownika zfiesz, strona 414

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (25.09.2009 3:08)
    widzę że tlaquepaque to nie tylko rękodzieło ludowe. nie mając czterdziestu dni musiałem wybierać - tequila, albo tlaquepaque. wybrałem tequilę:-)
  2. zfiesz
    zfiesz (25.09.2009 3:03)
    jeszcze nie przerobili?:-) http://kolumber.pl/photos/show/46384
  3. zfiesz
    zfiesz (25.09.2009 2:56)
    szkoda? hmmm... może jednak "na szczęście"?:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (25.09.2009 2:49)
    a zakaz fotografowania nadal obowiązuje? jak ja byłem pilnowali... choć mało skutecznie;-)
  5. zfiesz
    zfiesz (25.09.2009 2:48)
    przyznam, że w samym muzeum czułem się dość nieswojo...
  6. zfiesz
    zfiesz (25.09.2009 2:46)
    co ty smoku? to zwykła pseudoaztecka ozdóbka. taki uniwersalny strój "meksykańskich indian":-) huicholowie lubują się w koralikach. rzeźby ozdabiają natomiast setkami maleńkich kropeczek tworzących wzór.
  7. zfiesz
    zfiesz (25.09.2009 2:42)
    w trochę innym świetle: http://kolumber.pl/photos/show/42785 :-)
  8. zfiesz
    zfiesz (25.09.2009 2:41)
    ja to chyba gdzieś widziałem;-) http://kolumber.pl/photos/show/42986
  9. zfiesz
    zfiesz (25.09.2009 2:40)
    chyba ta sama ulica: http://kolumber.pl/photos/show/15269 :-)
  10. zfiesz
    zfiesz (25.09.2009 2:38)
    http://kolumber.pl/photos/show/15212 :-)