Komentarze użytkownika zfiesz, strona 406

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (15.10.2009 23:06)
    ech... z niczym się ostatnio nie wyrabiam, a już z czekaniem na kolejny urlop w szczególności!:-) nawet za plusy z obsuwą dziękuję... ale szczerze;-)
  2. zfiesz
    zfiesz (15.10.2009 23:05)
    ale... ja nikogo z sokółki nie znam:-)
  3. zfiesz
    zfiesz (15.10.2009 23:04)
    no... kiedyś miał! i pewnie nie jedną beatę widział:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (15.10.2009 23:02)
    z lekkim opóźnieniem, ale... nawet nie wiesz jak! ... bardzo dziękuję za wszystkie plusy!;-)
  5. zfiesz
    zfiesz (15.10.2009 23:00)
    za agą, tylko jeszcze śliczniej;-)
  6. zfiesz
    zfiesz (15.10.2009 22:59)
    CO, NOOOOO? ;-)
  7. zfiesz
    zfiesz (15.10.2009 22:58)
    @leonka: krągłości, kopuły... w sumie można się pomylić;-) choć akurat podlaskie meczety (wszystkie dwa;-) stylizowane są raczej na wiejskie cerkiewki, więc sam już nie wiem, co z czym się kojarzy;-)

    @agaxpl: cięgle odkrywam nowe... i obiecuje (czy wam się to podoba czy nie;-) wrzucać je tutaj.
  8. zfiesz
    zfiesz (15.10.2009 22:54)
    zaglądasz zawsze o tak nieludzkich godzinach, że nigdy nie mogę cę złapać, żeby ci podziękować:-) dlatego też, czynię to w eter... dzięki:-)
  9. zfiesz
    zfiesz (15.10.2009 22:53)
    fajnie (że ci się podoba;-)
  10. zfiesz
    zfiesz (15.10.2009 22:51)
    panie piotrze, pan wie że doceniam, prawda? bo doceniam!:-) muchas grandes spasiba za plusy i, jak zwykle trafne, komenty:-)