Komentarze użytkownika zfiesz, strona 406
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
ech... z niczym się ostatnio nie wyrabiam, a już z czekaniem na kolejny urlop w szczególności!:-) nawet za plusy z obsuwą dziękuję... ale szczerze;-)
-
ale... ja nikogo z sokółki nie znam:-)
-
no... kiedyś miał! i pewnie nie jedną beatę widział:-)
-
z lekkim opóźnieniem, ale... nawet nie wiesz jak! ... bardzo dziękuję za wszystkie plusy!;-)
-
za agą, tylko jeszcze śliczniej;-)
-
CO, NOOOOO? ;-)
-
@leonka: krągłości, kopuły... w sumie można się pomylić;-) choć akurat podlaskie meczety (wszystkie dwa;-) stylizowane są raczej na wiejskie cerkiewki, więc sam już nie wiem, co z czym się kojarzy;-)
@agaxpl: cięgle odkrywam nowe... i obiecuje (czy wam się to podoba czy nie;-) wrzucać je tutaj.
-
zaglądasz zawsze o tak nieludzkich godzinach, że nigdy nie mogę cę złapać, żeby ci podziękować:-) dlatego też, czynię to w eter... dzięki:-)
-
fajnie (że ci się podoba;-)
-
panie piotrze, pan wie że doceniam, prawda? bo doceniam!:-) muchas grandes spasiba za plusy i, jak zwykle trafne, komenty:-)
-
ech... z niczym się ostatnio nie wyrabiam, a już z czekaniem na kolejny urlop w szczególności!:-) nawet za plusy z obsuwą dziękuję... ale szczerze;-)
-
ale... ja nikogo z sokółki nie znam:-)
-
no... kiedyś miał! i pewnie nie jedną beatę widział:-)
-
z lekkim opóźnieniem, ale... nawet nie wiesz jak! ... bardzo dziękuję za wszystkie plusy!;-)
-
za agą, tylko jeszcze śliczniej;-)
-
CO, NOOOOO? ;-)
-
@leonka: krągłości, kopuły... w sumie można się pomylić;-) choć akurat podlaskie meczety (wszystkie dwa;-) stylizowane są raczej na wiejskie cerkiewki, więc sam już nie wiem, co z czym się kojarzy;-)
@agaxpl: cięgle odkrywam nowe... i obiecuje (czy wam się to podoba czy nie;-) wrzucać je tutaj. -
zaglądasz zawsze o tak nieludzkich godzinach, że nigdy nie mogę cę złapać, żeby ci podziękować:-) dlatego też, czynię to w eter... dzięki:-)
-
fajnie (że ci się podoba;-)
-
panie piotrze, pan wie że doceniam, prawda? bo doceniam!:-) muchas grandes spasiba za plusy i, jak zwykle trafne, komenty:-)