Komentarze użytkownika zfiesz, strona 404

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (16.10.2009 20:24)
    hmmm... coś w tym jest! albo jestem zmęczony:-)
  2. zfiesz
    zfiesz (16.10.2009 0:10)
    wygląda na to, że dość często się to zdarza:-)
  3. zfiesz
    zfiesz (16.10.2009 0:10)
    bardzo skromnie! a ja chcę więcej!:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (16.10.2009 0:05)
    a co się będę przemęczał? po robocie jestem! padam na ryjec!:-)
  5. zfiesz
    zfiesz (15.10.2009 23:55)
    właśnie pisze do redakcji... znaczy... właśnie miałem napisać;-)
  6. zfiesz
    zfiesz (15.10.2009 23:54)
    jeśli kiedyś będę szukał fachowca do szkoleń, a kto wie... kto wie... będę wiedział do kogo wysłać mejla;-)
  7. zfiesz
    zfiesz (15.10.2009 23:51)
    witam! (to na początek, bo nie mieliśmy jeszcze przyjemności;-)

    podlasie to moje ostatnie i w pewnym sensie przypadkowe odkrycie. miłością do niego zaraziła mnie Moja Pani, która pochodzi z białegostoku. dubicze i bielsk cały czas czekają na "odkrycie", przez kleszczele tylko kiedyś śmignęliśmy, więc też pewnie wrócimy. ale mój numer jeden, to obszar między białymstokiem, sokółką, krynkami, po hajnówkę i znów do białego. można tu znaleźć pamiątki i po podlaskich żydach, i meczety, masę kolorowych drewnianych cerkwi, tradycyjne budownictwo... jednym słowem wszystko czego dusza rządna egzotyki zapragnie:-)

    aha... wielkie dzięki za plusy:-)
  8. zfiesz
    zfiesz (15.10.2009 23:43)
    teraz muszę go jakoś zdobyć!:-)
  9. zfiesz
    zfiesz (15.10.2009 23:43)
    fajnie ze wpadłaś... w odwiedziny:-) dzięki za plusy:-)
  10. zfiesz
    zfiesz (15.10.2009 23:41)
    @flusz: no i rynna mniej inwazyjna;-)

    @kubdu: ale "towarzystwo (nie-pamiętam-czego:-)" chyba w jakim wiktoriańskim budynku się mieściło?:-)