Komentarze użytkownika zfiesz, strona 408
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
-
przeglądam sobie ostatnio październikowego national geographic i kogo widzę? miderską widzę!:-) moje gratulacje! szczególnie, że najwyraźniej łączy nas sympatia do walii - tak niedocenianej perły w brytyjskiej koronie.
-
przysiadłem czekając aż słońce wyjdzie zza chmur:-)
-
fakt... ten jeden dzień ładnej pogody nam przypasował;-)
-
problem z tymi podlaskimi polega na tym, że do ich historii ciężko dotrzeć. do niedawna były zupełnie niezauważane, jakby ktoś się ich wstydził.
a pisząc "zapałkowe" miałem na myśli te makiety, które przywiozłeś z jednego z wyjazdów.
-
tę fotkę mam na tapecie:-D
-
najnowsze odkrycia. będzie jeszcze kilka:-)
-
a ja zapraszam!:-) na sajderka, ale, albo jakiegoś łiskacza;-)
-
poczytam później, ale już mi się podoba. choć nie tak kolorowo jak na podlasiu;-)
-
ukłony dla wszystkich, którzy przyczynili się do "wielkiego zwycięstwa";-)
-
przeglądam sobie ostatnio październikowego national geographic i kogo widzę? miderską widzę!:-) moje gratulacje! szczególnie, że najwyraźniej łączy nas sympatia do walii - tak niedocenianej perły w brytyjskiej koronie.
-
przysiadłem czekając aż słońce wyjdzie zza chmur:-)
-
fakt... ten jeden dzień ładnej pogody nam przypasował;-)
-
problem z tymi podlaskimi polega na tym, że do ich historii ciężko dotrzeć. do niedawna były zupełnie niezauważane, jakby ktoś się ich wstydził.
a pisząc "zapałkowe" miałem na myśli te makiety, które przywiozłeś z jednego z wyjazdów. -
tę fotkę mam na tapecie:-D
-
najnowsze odkrycia. będzie jeszcze kilka:-)
-
a ja zapraszam!:-) na sajderka, ale, albo jakiegoś łiskacza;-)
-
poczytam później, ale już mi się podoba. choć nie tak kolorowo jak na podlasiu;-)
-
ukłony dla wszystkich, którzy przyczynili się do "wielkiego zwycięstwa";-)
jeszcze raz - wielkie spasiba!:-)