Komentarze użytkownika zfiesz, strona 408

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (15.10.2009 22:33)
    jakoś ostatnio zaniedbuje kontakty towarzysko-kolumberowe, co nie znaczy wcale, że nie doceniam plusów od starych znajomych:-) dzięki dino! tym bardziej, że moje "fajne zdjęcia" (że się po raz kolejny powtórzę:-), to w dużym stopniu twoja zasługa:-)

    jeszcze raz - wielkie spasiba!:-)
  2. zfiesz
    zfiesz (15.10.2009 22:30)
    przeglądam sobie ostatnio październikowego national geographic i kogo widzę? miderską widzę!:-) moje gratulacje! szczególnie, że najwyraźniej łączy nas sympatia do walii - tak niedocenianej perły w brytyjskiej koronie.
  3. zfiesz
    zfiesz (09.10.2009 16:39)
    przysiadłem czekając aż słońce wyjdzie zza chmur:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (09.10.2009 16:38)
    fakt... ten jeden dzień ładnej pogody nam przypasował;-)
  5. zfiesz
    zfiesz (09.10.2009 0:19)
    problem z tymi podlaskimi polega na tym, że do ich historii ciężko dotrzeć. do niedawna były zupełnie niezauważane, jakby ktoś się ich wstydził.

    a pisząc "zapałkowe" miałem na myśli te makiety, które przywiozłeś z jednego z wyjazdów.
  6. zfiesz
    zfiesz (09.10.2009 0:14)
    tę fotkę mam na tapecie:-D
  7. zfiesz
    zfiesz (09.10.2009 0:12)
    najnowsze odkrycia. będzie jeszcze kilka:-)
  8. zfiesz
    zfiesz (08.10.2009 19:34)
    a ja zapraszam!:-) na sajderka, ale, albo jakiegoś łiskacza;-)
  9. zfiesz
    zfiesz (08.10.2009 19:10)
    poczytam później, ale już mi się podoba. choć nie tak kolorowo jak na podlasiu;-)
  10. zfiesz
    zfiesz (08.10.2009 19:09)
    ukłony dla wszystkich, którzy przyczynili się do "wielkiego zwycięstwa";-)