Komentarze użytkownika zfiesz, strona 405
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
ale tylko odrobinkę!:-)
-
motyw, owszem, genialny! mi kojarzy się z gwiazdą śmierci z gwiezdnych wojen:-) szkoda tylko że późno już było, słońca brak, a ja miałem do tego budynku z... dobre pół kilometra...
-
:-)
-
niewiernym wstęp wzbroniony?:-)
-
no mówię przecież!:-)
-
@loca: to fajnie:-p
@dino: zgadzam się, że najwyżej niezłe. motyw strasznie mi się podoba, ale jakoś niedoostrzone wyszło (co dziwne, bo w oryginale wydaje się ostrzejsze)
@flusz: rynna jest fajna i już! poza tym, rzuca świetny cień:-)
@kubdu: też? rozkochały? no to cieszę się okropnie;-)
@aga: siedziała w tym otwartym, ale schowała się widząc aparat. wstydliwa jakaś;-)
-
znam tę stronkę i jeszcze kilka innych (choć zupełnie od niedawna). przyznam się, że nie miałem pojęcia, że wiatraki wzbudzają tyle emocji!:-)
-
widzę że czuwasz i podlaskich klimatów nie przepuszczasz:-) cieszy mnie to wielce:-) dzięki!
-
wybieram opcję numer jeden... za wcześnie by przewidywać zgliszcza. o antycypacji nie wspomnę!;-)
-
włochaty mi się przypomniał!:-) taki stary zespół punkowy... niechcący (?) zacytowałaś:-)
-
ale tylko odrobinkę!:-)
-
motyw, owszem, genialny! mi kojarzy się z gwiazdą śmierci z gwiezdnych wojen:-) szkoda tylko że późno już było, słońca brak, a ja miałem do tego budynku z... dobre pół kilometra...
-
:-)
-
niewiernym wstęp wzbroniony?:-)
-
no mówię przecież!:-)
-
@loca: to fajnie:-p
@dino: zgadzam się, że najwyżej niezłe. motyw strasznie mi się podoba, ale jakoś niedoostrzone wyszło (co dziwne, bo w oryginale wydaje się ostrzejsze)
@flusz: rynna jest fajna i już! poza tym, rzuca świetny cień:-)
@kubdu: też? rozkochały? no to cieszę się okropnie;-)
@aga: siedziała w tym otwartym, ale schowała się widząc aparat. wstydliwa jakaś;-) -
znam tę stronkę i jeszcze kilka innych (choć zupełnie od niedawna). przyznam się, że nie miałem pojęcia, że wiatraki wzbudzają tyle emocji!:-)
-
widzę że czuwasz i podlaskich klimatów nie przepuszczasz:-) cieszy mnie to wielce:-) dzięki!
-
wybieram opcję numer jeden... za wcześnie by przewidywać zgliszcza. o antycypacji nie wspomnę!;-)
-
włochaty mi się przypomniał!:-) taki stary zespół punkowy... niechcący (?) zacytowałaś:-)