Komentarze użytkownika zfiesz, strona 405

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (15.10.2009 23:39)
    ale tylko odrobinkę!:-)
  2. zfiesz
    zfiesz (15.10.2009 23:38)
    motyw, owszem, genialny! mi kojarzy się z gwiazdą śmierci z gwiezdnych wojen:-) szkoda tylko że późno już było, słońca brak, a ja miałem do tego budynku z... dobre pół kilometra...
  3. zfiesz
    zfiesz (15.10.2009 23:36)
    :-)
  4. zfiesz
    zfiesz (15.10.2009 23:35)
    niewiernym wstęp wzbroniony?:-)
  5. zfiesz
    zfiesz (15.10.2009 23:35)
    no mówię przecież!:-)
  6. zfiesz
    zfiesz (15.10.2009 23:32)
    @loca: to fajnie:-p
    @dino: zgadzam się, że najwyżej niezłe. motyw strasznie mi się podoba, ale jakoś niedoostrzone wyszło (co dziwne, bo w oryginale wydaje się ostrzejsze)
    @flusz: rynna jest fajna i już! poza tym, rzuca świetny cień:-)
    @kubdu: też? rozkochały? no to cieszę się okropnie;-)
    @aga: siedziała w tym otwartym, ale schowała się widząc aparat. wstydliwa jakaś;-)
  7. zfiesz
    zfiesz (15.10.2009 23:24)
    znam tę stronkę i jeszcze kilka innych (choć zupełnie od niedawna). przyznam się, że nie miałem pojęcia, że wiatraki wzbudzają tyle emocji!:-)
  8. zfiesz
    zfiesz (15.10.2009 23:22)
    widzę że czuwasz i podlaskich klimatów nie przepuszczasz:-) cieszy mnie to wielce:-) dzięki!
  9. zfiesz
    zfiesz (15.10.2009 23:10)
    wybieram opcję numer jeden... za wcześnie by przewidywać zgliszcza. o antycypacji nie wspomnę!;-)
  10. zfiesz
    zfiesz (15.10.2009 23:08)
    włochaty mi się przypomniał!:-) taki stary zespół punkowy... niechcący (?) zacytowałaś:-)