Komentarze użytkownika zfiesz, strona 407

Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz

  1. zfiesz
    zfiesz (15.10.2009 22:50)
    przez ciebie musiałem sobie przypominać historię!:-)
  2. zfiesz
    zfiesz (15.10.2009 22:47)
    tylko trochę kiepsko wyszło:-(
  3. zfiesz
    zfiesz (15.10.2009 22:46)
    po raz kolejny dziękuję ci jak-nie-wiem-co za wszystkie plusy i opinie:-)
  4. zfiesz
    zfiesz (15.10.2009 22:45)
    najfajniejsze jest to, że każda cerkiew jest trochę inna - albo w kształcie, albo w kolorze - dzięki czemu, nawet setna się nie nudzi:-) no... w każdym razie mi się nie nudzi:-)
  5. zfiesz
    zfiesz (15.10.2009 22:42)
    kościółek?!?!!? o dios mio!:-) ale fakt... wygląda uroczo:-)
  6. zfiesz
    zfiesz (15.10.2009 22:40)
    co prawda się nie znamy, bo ostatnio trochę się tu zaniedbuję, ale... wielki muchas gracias za wszystkie plusy i... cóż... zapraszam do wspólnego podróżowania:-)
  7. zfiesz
    zfiesz (15.10.2009 22:38)
    trochę z poślizgiem, ale serdecznie dziękuję za odwiedziny;-)
  8. zfiesz
    zfiesz (15.10.2009 22:37)
    z tym się nie udało, ale to: http://kolumber.pl/photos/show/128106 spodobało się nie tylko rebel;-)
  9. zfiesz
    zfiesz (15.10.2009 22:36)
    nie sposób się z tobą nie zgodzić:-)
  10. zfiesz
    zfiesz (15.10.2009 22:35)
    że się pochwalę... właśnie dostałem info, że ta fotka będzie w albumie "Polska jest niezwykła" wydawnictwa demart:-)