Komentarze użytkownika zfiesz, strona 407
Przejdź do głównej strony użytkownika zfiesz
-
przez ciebie musiałem sobie przypominać historię!:-)
-
tylko trochę kiepsko wyszło:-(
-
po raz kolejny dziękuję ci jak-nie-wiem-co za wszystkie plusy i opinie:-)
-
najfajniejsze jest to, że każda cerkiew jest trochę inna - albo w kształcie, albo w kolorze - dzięki czemu, nawet setna się nie nudzi:-) no... w każdym razie mi się nie nudzi:-)
-
kościółek?!?!!? o dios mio!:-) ale fakt... wygląda uroczo:-)
-
co prawda się nie znamy, bo ostatnio trochę się tu zaniedbuję, ale... wielki muchas gracias za wszystkie plusy i... cóż... zapraszam do wspólnego podróżowania:-)
-
trochę z poślizgiem, ale serdecznie dziękuję za odwiedziny;-)
-
z tym się nie udało, ale to: http://kolumber.pl/photos/show/128106 spodobało się nie tylko rebel;-)
-
nie sposób się z tobą nie zgodzić:-)
-
że się pochwalę... właśnie dostałem info, że ta fotka będzie w albumie "Polska jest niezwykła" wydawnictwa demart:-)
-
przez ciebie musiałem sobie przypominać historię!:-)
-
tylko trochę kiepsko wyszło:-(
-
po raz kolejny dziękuję ci jak-nie-wiem-co za wszystkie plusy i opinie:-)
-
najfajniejsze jest to, że każda cerkiew jest trochę inna - albo w kształcie, albo w kolorze - dzięki czemu, nawet setna się nie nudzi:-) no... w każdym razie mi się nie nudzi:-)
-
kościółek?!?!!? o dios mio!:-) ale fakt... wygląda uroczo:-)
-
co prawda się nie znamy, bo ostatnio trochę się tu zaniedbuję, ale... wielki muchas gracias za wszystkie plusy i... cóż... zapraszam do wspólnego podróżowania:-)
-
trochę z poślizgiem, ale serdecznie dziękuję za odwiedziny;-)
-
z tym się nie udało, ale to: http://kolumber.pl/photos/show/128106 spodobało się nie tylko rebel;-)
-
nie sposób się z tobą nie zgodzić:-)
-
że się pochwalę... właśnie dostałem info, że ta fotka będzie w albumie "Polska jest niezwykła" wydawnictwa demart:-)